Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdés, de ha...

Lehet hülye kérdés, de ha fehérjét iszok mondjuk reggel, este vagy akár edzés után, és edzek minden nap (nem kimondottan testre), hanem fociedzésem van minden nap ami másfél óra, akkor fogyhatok a fehérjétől? Vagy az tulajonképpen mire jó?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
hát mondjuk ugy,hogy taplalja az izmaid,attol meg nem fogsz fogyni.Fogyni akkor fogsz,ha kaloria minuszban leszel.
2015. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
komolyan ez fáj, legalább figyelnél oda biológia órán... tipikus focista:D:D:D
2015. márc. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%
A fehérje nem fogyaszt, hanem izomnövelő. Tehát nem, nem fogsz tőle fogyni! Egyébként óvatosan idd/edd azokat a protein szarokat, mert azt éred el, hogy szét fingod magad. A kondiban is már okádok ezektől a gyurmarudiktól, akik konkrétan fosszagúra durrogtatják a kondit. Ordít meg nyög az erőlködés közben, aztán majdhogynem befosik, akkorát pukizik. Utána meg szarráizzadva ott tolja a fehérje port fél liter tejjel! Blööááá! ... Ha fogyni akarsz, akkor táplálkozz úgy. Neten is vagy ezer féle diétás étrend van. De a tuti: rizs, zöldségek, csirkemell. Diétás cuccok, elmész egy supermarketben és szinte minden van már diétásban, szóval szenvedned se kell, hogy nem ehetsz bármit. Én a kondi mellett ezt toltam, mindenféle protein cuccok nélkül, L-karnitinnal és a diétás étrenddel, hát zsír nincs rajtam. De nyilván nem vagyok kigyúrt izomagy! Mondjuk ahhoz más is kell ...
2015. márc. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!