Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szobabiciklizésnél melyik a...

Szobabiciklizésnél melyik a hatékonyabb a fogyás szenpontjából: intervall edzés vagy az egyenletes tempó?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
intervall
2015. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 poiu ***** válasza:
68%
Egyértelműen: intervallum. De annak a munkás szakasza nagyon durva legyen!
2015. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Én egyenletes tempóban tekerem,már 30 kilót fogytam.
2015. márc. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. Legutóbb is intervallt csináltam, 1 perc legnehezebb fokozaton, 1, 5 perc leggyengébben és ezt 1 órán át. Mellette tekercseltem és termokrémeztem. Ér esetleg valamit ha egyik nap az egyenletes tempót tartom 1 órán át, másnap pedig intervallozok egy órát vagy ne kombináljak? :)
2015. márc. 9. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:
A tekercselés semmit se ér...
2015. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem sokat segitett, főleg a narancsbőrömön. Nem tudom mindenki igy van-e vele, de én ha már edzek valamit, szeretem, ha rendesen izzadok tőle és tekercseléssel ezt biciklizés közben még jobban éreztem.
2015. márc. 9. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Már hogy ne érne.. :DD 20 kiló minusznál járok. Csak sima diétával ez sokkal kevesebb lenne. Plusz sokkal tónusosabb és szebb a lábam, jobb az állóképességem.

Fogyás szempontjából az egyenletes tempó és az intervall edzés is hatásos. Én inkább csak egyenletesen tekertem :D De egyszer kipróbáltam egy intervallt, jobban megizzasztott.

2015. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Először is gratulálok a -20 kilóhoz, igazán szép teljesitmény! :) Látom hasonló tervet követsz, mint én. Ha szabad megkérdeznem, hány kilóból és mennyi idő alatt sikerült ezt elérned?
2015. márc. 10. 23:55
 9/9 poiu ***** válasza:
68%

Intervallumból pár perc elég, egy óra sok :-)

Pl. 20 mp mindhalálig, 40 mp pihi, ismételve háromszor, összesen 3 perc, bőven elég. Amgy meg sétálj, lépcsőzz, ilyesmi.

2015. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!