Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevésbé megterhelő fogyási...

Kevésbé megterhelő fogyási módszer?

Figyelt kérdés
Télen felszedtem pár kg-ot. Gondolom sokan vagyunk így, mi nők. :) Szeretném magam formába hozni. Ahogy kijön a jó idő, többet szeretnék majd sportolni. Viszont addig is kiszeretnék próbálni pár praktikát, ami segít a fogyásban. kb. 3-5 kg-ot szeretnék leadni. Tudna valaki ilyet ajánlani? pl. valami "koktélt" előre is köszönöm a válaszokat!

2015. márc. 13. 09:09
 1/3 anonim válasza:
Az izom alacsonyabb hőmérsékleten ég el mint a zsír, tehát ha koplalsz előbb az izmodból aztán a zsírból veszítesz.Egyél inkább többször, pl. Napi 5x de kevesebbet.Egyél főleg csirkét és rízst, halat, zöldséget és rengeteg vizet igyál.Gyümölcsöt is ehetsz , de lefekvés előtt nem ajánlatos mivel sok cukrot tartalmaznak, energia pótláshoz viszont napközben is ehetsz.A legjobb mondjuk egy banán.Edzésnek pedig fuss, kocogj a szabad levegőn.Ha hideg van vagy valami hatásosabbra vágysz menj el egy edzőterembe kardiozni vagy fogadj egy személyi edzőt.
2015. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és olyan hogy kevésbé megterhelő módszer nem nagyon létezik, kivéve ha bedőlsz a tablettás reklámoknak
2015. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Tablettás módszert semmiképp nem választottam volna, az ilyennel én is szkeptikusabb vagyok. Pl ilyenre gondoltam elsősorban. [link]
2015. márc. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!