Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem fogyokurazni,...

Elkezdtem fogyokurazni, szerintetek szukseges?

Figyelt kérdés

Atletikazok mar jo par eve, versenyszeruen. Nem reg eltort a terdem es igy kihagytam jopar ideig az edzeseket. Nem sokara ujra edzhetek de addig fogyokurazok, hogy az edzo ne mondja hogy hiztam stb...

171 cm vagyok es 55 kilo. Ugyebar mondtam hogy atletikazok (heti 4-5 edzes) Szerintetek szukseges a fogyokura?

14/L


2015. márc. 20. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Isten ments. Egyreszt fiatal vagy vagy masreszt nem sok a sulyod sot. Finoman kezdj kondizni hogy formaba hozd magad. Es a terded. Inkabb csak figyelj arra hogy mit eszel de ne fogyokurazz. F25 edző
2015. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az edződnek az a dolga, hogy segítsen az egészséges felépülésben és odafigyeljen, hogy ne terheld túl magad baleset után, nem pedig az, hogy sértegessen és koplaltasson.
2015. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs értelme a kérdésednek. Nem írtad le mit eszel, mennyit, így nem lehet válaszolni.


Ócska, megbetegítő fogyókúra senkinek sem való, egészséges, gyulladáscsökkentő, nem a betegségipar által kitalált étrendi szokásokra mindenkinek szüksége volna.

2015. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Figyelek az etkezesre, iskolaba is mindig is salatat vittem magammal. :) koszonom a valaszokat!
2015. márc. 20. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy saláta az 1 összetevőnek tök jó :)


Ha a hamburger zsemlében van, akkor lehet hízni salátával meg rágyúrni rákbetegségekre, ha sült zöldségekkel/hússal van, akkor meg inkább egészséges kaja. Ez a választás, ki mivel eszi a salátát :)

2015. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!