Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha épp a városban vagyok...

Hogyha épp a városban vagyok és otthon nem tudtam csomagolni ebédet, akkor ti hol szoktatok venni?

Figyelt kérdés
Nyilván péksütit, csokit, mekis kaját "nem ehetek", akkor mit vegyek és hol?? Köszönöm szépen a segítséget!!:)

2015. márc. 29. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Budapestről van amúgy szó, nem tudom mennyire számít:)
2015. márc. 29. 21:29
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Én ilyenkor keresek egy kis ABC-t ami vasárnap is nyitva és veszek egy 450ml-es kefirt egy teljes kiőrlésű kiflivel, vagy pár db almát mellé.

Ha hétköznap vagyok és nyitva vannak a nagy áruházak, akkor tormakrémes sonkatekercs, kaszínó tojás és ehhez egy teljes kiőrlésű kifli.

Villa, kanál mindig van a táskámban, így azzal nincs gond. Volt, hogy túrót vettem és leültem az áruházba és ott etem meg.De volt, hogy banánt vettem, diák csemegét vagy kesu diót, csillapította az éhséget. Ha több pénzem van beülök egy kifőzdébe vagy kínaiba és eszek egy kis adag rizst valamilyen hússal+ káposzta salátával, vagy ehhez hasonló ételt.

2015. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg útba ejthetnél egy nagyobb plázát ott vannak kajáldák. Vagy egy kínait, bár ha egészségesen szeretnél akkor keresel egy gyümölcsöst és veszel valamit. :D Azért egy plázába az ülős részre ne ülj le enni elég kellemetlen tud lenni saját magadnak. :D
2015. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!:) azzal nem lesz gond, hogy hol egyek, mert suliba járok:)
2015. márc. 30. 00:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen van akkor hentesnél veszek 20-25deka csirkemell sonkát,a zöldségesnél paradicsomot,paprikát,retket,egy kis sajtot,leülök és megeszem.
2015. márc. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bolt - kesudió/alma..


Gyros tál zöldségekkel


KIHAGYOM az ebédet :D

2015. márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajtot, túrót, joghurt, kefír, sovány sonkát, (esetleg korpás zsömlét 1-2 db-ot) akármelyik üzletben kapsz
2015. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!