Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 22-25...

Hogyan fogyjak le 22-25 kilót? Az én koromban lehetséges még? Soha nem fogyóztam, soha nem sportoltam.

Figyelt kérdés
35 éves, 167 cm magas, 105 kilós nő vagyok. Szép lassan egy dagadt disznóvá hizlaltam fel magam. Most itt az ideje, hogy lefogyjak. Hogyan fogjak hozzá? Családom van, itthon főzök, este eszünk, napközben nincs rá lehetőség.
2010. febr. 19. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig egy kicsit át kell alakítani az életmódodat. A nélkül nem megy. Egyél kevesebbet, főleg a szénhidrátos kajákból, több fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt. Igyál sokat, és ha már leadtál egy 10 kg-ot, akkor kezdj el mozogni legalább heti 3x. Én is főzök a férjemnek, de kibírom, hogy vacsorára már ne egyek, vagy max. valami könnyűt. Ez az akaraterő. Napközben meg legalább vigyél magaddal sok zöldséget, gyümölcsöt, meg egy zsömlét valami felvágottal. Ezt azért bármikor meg lehet enni.
2010. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A korodra való megjegyzést nem veszem figyelembe,mert én is annyi vagyok,és egyáltalán nem érzem magamon.Akarattal,odafigyeléssel le fogsz fogyni,de akkor most kezdd el,nem holnap.Ha már csak mindennek a felét eszed meg,mint amennyit eddig ettél,már sokat leadhatsz.
2010. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem most van itt az ideje, kedves kérdező. Olyan 40 kilóval ezelőtt lett volna...
2010. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

eloszor is ne beszelj igy magadrol! nem vagy diszno, ertekelendo, hogy raszantad magad, mar ezzel is a valtozas utjara leptel!

Soha nem keso elkezdeni, kulonben is meg fiatal vagy.

A neten keresgess fogyos tippeket, annyi fele fajta van, es ami a neked leszimpibb, ahhoz probald magad tartani.

Hajra:)

2010. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia pedig a rendszeres étkezés nagyon fontos.Párolt húsok,persze sovány hús,Párolt zöldségek,és mozgás.Ma fogom kezdeni a mozgást én is,a diétám pedig ugyancsak ma kezdődött el.Szükség van hozzá a család segítségére is,és megértésére ahoz hogysikerüljön az biztos.
2010. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 30 éves vagyok,nekem is megy,pedig nem sokat változtattam.Nincs cukor(csak a kávéban),nincs szénsavas üdítő(másfajta sem)csak víz,Nincs fehérkenyér,nagyon kevés a tészta.Néha eszem zöldséget,gyümölcsöt étkezések között,de én nem is nagyon szeretem.Ha te szereted,már jobb helyzetben vagy.

Reggelit ne hagyd ki(akár útközben is megehetsz,egy szendvicset teljeskiőrlésű kenyérből,baromfi felvágottal(magas hústartalmú sonka a legjobb).Egy almát munkaközben is meg lehet enni tízóraira.Ebédre egyél mi jól esik,uzsi is kell egy kevés,valami könnyű vacsira.

Én mindent eszek,és nem csak csirkét főzök,eszem a sertést is.Sőtt vacsizni sem diétásat vacsizok,csak nem eszem köretet már estére.Na azért a pörköltet én sem eszem magában,de akkor inkább Korpás zsömit eszem mellé,és nem tésztát,mert nálunk nem lehet kapni teljeskiőrlésű tésztát.

Amikor elkezdtem a férjem berzenkedett, a zsír(olaj)mentes kajáktól,de kompromiszzumot kötöttünk.

Pl.:Rántutt hús,neki sütöm olajben,magamnak sütőben enyhén vajazott tepsiben.Pörkölt,neki jutnak a zsíros falatok,én kiválogatom a zsírmenteset(azt úgy is látod melyik mien),Rakottkrumpli,neki kolbásszal,nekem baromfivirslivel Stb.

Meg lehet oldani,csak akarat ,és elszántság kérdése.


Mozgás:Ne kezdj a jelenlegi súllyoddal ugrálni.Kezdj el sétálni,vagy Pilatesezni.A Youtub-on nagyon sok videót találsz,és a sétához sem kell kimenned az utcára.Ajánlom neked:Leslie Sanson sétavideóit,nagyon jók.


Sok sikert,és kitartást!

2010. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem vagyok szakerto de ugy hallottam hogy a reggeli etkezes a legfontosabb mert az adja meg az energiat a napi dolgokra.Napkozben ki fogod dolgozni a reggelid a napi teendosegek elvegzesekor,csak arra ugyelj hogy ne egyel sokat napkozben es foleg ne lefekves elott!Egy egy gyumolcs egy kis kekszel es ennyi vagy salata vagy amit szeretsz csak zsir nelkul.A faterom cukorbeteg volt es ra allt egy kurara amit anyum tart be neki es par honap mulva mikor visszament az orvoshoz az orvos megallapitotta hogy nem cukorbeteg tobbe.O jol erzi magat a kaloriak betartasaval,ha teheti elmegy uszni ami koztudott hogy a legjobb sport mert minden porcikadat megmozgat.Le is fogyott olyan 40 kilot es ami a legfontosabb a kozerzet amit ki is hasznal es elvez a mindennapi elete mellett!
2010. febr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szinte hasonló paraméterekkel fogtam neki a fogyókúrának két évvel ezelőtt:36 évesen, 167 cm-rel,105 kg-ot nyomtam.

Én a 90 napos diétát csináltam, kiegészítve napi félóra mozgással. Két év alatt - 32 kiló, és a bőröm is szépen idomult a fogyáshoz, nem lóg rajtam semmi. Most 73 kg vagyok, és mintha kicseréltek volna. Visszajött az önbizalmam is, és egészségileg is jobb. Még szeretnék legalább 8 kilót leadni, de ez már úgyérzem sokkal nehezebb ! Azért nem adom fel, Neked is ezt kívánom ! Csak elhatározás kérdése, kezdj hozzá minnél előbb. Sok sikert !

2010. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezen az oldalon találtam egy jópár Leslie Sanson videót feltéve érdmes megnézned ha érdekel

2010. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
50 éves vagyok és egy év alatt fogytam 15 kilót,117kg-ról de egy percig sem hittem azt h az én koromban ne lehetne egy új életmódot elkezdeni vagy h kövér diszno volnék igaz 185cm magas vagyok,de akkor is nagy volt a súlyom még egy tizest akarok leadni.elöször is ezt felejtsd el ne beszélj igy magadról! Ne akarj csodaszerekhez nyúlni és állj át egy egészséges étkezésre mozgás most az elején csak nagyon ovatosn mert meg sérülhetsz,én elsőkörben norbira tornáztam otthon.Most már eljárok női tornára hetente 2szer.Az én étrendem ami bevált:reggeli muszály! nekem a zabkása jött be gyümölcsökkel pici mézzel.tízórai:tejeskávé,vagy joghurt magvakkal/szezám, len,dió, csírákkal/Ebéd:rozsosszemle vaj nincs, tele pakolva zöldségekkel,uzsonna énilyenkor vagyok a legéhesebb sajnos párolt husi párolt zöldség, vacsora:mellsonka, vagy fött tojás,vagy virsli,nyers zöldséggel minden másnap a vacsi is zabkása én szeretem nekem ez az édesség. nekem is családom van és meg lehet oldani hidd el h nem azt eszem amit ők vagy nem mindent észre sem eszik h diétás a leves,fözelék és a többi, így tudok én is enni belőle az hogy napközben nem lehet megoldani olyan nincs reggel pakolsz magadnak.ja és 2l folyadék.gyümölcs ami jó pamelo,ananász,alma,narancs,kitartás sok sikert.
2010. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!