Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kenyeret mivel helyettesíthetn...

Kenyeret mivel helyettesíthetném, mert az Abonett extrudált kenyér nem laktat?

Figyelt kérdés
Abonett nem igen jött be.Sem ízre,sem másképp,nem laktat egyszerűen,hiába eszek mellé felvágottat vagy valamit.
2015. ápr. 11. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrátcsökkentett vagy update kenyér, otthon is lehet sütni magkenyeret (szezám, lenmag), vagy simán kihagyod a kenyeret.
2015. ápr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Zöldségekkel.


Nem a kenyeret kell helyettesíteni, hanem a búzát, rozst és a legalja gabonákat. Teljesen mindegy hogy kenyér formájú-e, az összetételre figyelj. Az abonett is kenyér, csak más formája van.

2015. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az abonett 100g-ból 55g szénhidrát, egy zacskó szemét az a cucc.


Amúgy ne helyettesítsd semmivel, inkább hagyd el és egyél zöldséget.

2015. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Melóba is?

Sárgarépát rágjam vagy saláta levelet? :))

Milyen zöldségekre gondoltok illetve mi formájába?

Zöldséget eddig max levesbe ettem,vagy különböző főzelékekbe,illetve savanyúságként (ecete saláta levelet,uborka,csalamádé,almapaprika,pepperoni paprika..).

Max paprikát,paradicsomot ettem eddig szendvicsek mellé (ritkán retket,mert nem rajongok érte),de azt is szezonjába jobban (nyáron) mert olcsóbb.

2015. ápr. 11. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

pl veszel 20deka sonkát és nem fél kiló kenyérrel eszed hanem-

1es módszer-

az egészet ráteszed 1 szeletre zöldségekkel.

2es módszer-

eszel hozzá 2-3 paradicsomot,paprikát,retket és mondjuk tarját,vagy császár szalonnát eszel,így ott lesz energia forrásnak a zsír a kenyérben lévő ch helyett.

2015. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Eddig se ettem fél kiló kenyeret,de értem mit írsz :)

Köszi a válaszokat!

2015. ápr. 11. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!