Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 68 kg,160 cm,16 éves lány...

68 kg,160 cm,16 éves lány vagyok.6 hét alatt szeretnék leadni 5-6 kilót. Az étrendemen változtattam. Heti három óra ugrókötél,5 óra görkorcsolya + torna segít?

Figyelt kérdés
Minden nap sportolok valamit, általában grókötél, görkorcsolya, futás. A futás nem igazán vált be, mert bokasüllyedésem van. Szeretnék 6 hét alatt a legtöbbet leadni. Torna altt azt értem, hogy nyújtok, haspréseket, guggolást, karhajlitásokat, különböző tornagyakorlatokat (talajtorna) és hasonlókat végzek. Kardio sportra napi egy óra időm van a bentlakásban. Előre is köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy a 6 kg sok, de kitartó vagyok, és azután is folytatni fogom a sportot, de ez a határ fontos.

2015. ápr. 12. 14:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Napi 2-4 liter vizet iszok. Többször eszek kevesebbet, odafigyelek arra, hogy mit.
2015. ápr. 12. 14:43
 2/3 A kérdező kommentje:
A hasam 95 cm, ebből szeretnék a hat hét alatt 10-15 centit leadni. A combjam 65 centisek, ezekből is kb 10-15-öt
2015. ápr. 12. 15:23
 3/3 anonim válasza:

5óra görkorcsolya az elég kemény. ha azt kibírod minden nap. én biciklizni nem bírnék annyit egyhuzamban.

elég kitartó lehetsz tényleg.irígyésre méltó:) biztosan menni fog addig, csak túlzásba ne vidd. sok folyadékot igyál majd! :)

2015. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!