Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót fogyhatok maximum...

Hány kilót fogyhatok maximum két hónap alatt, ha minden nap csak nagyon kevés szénhidrátot eszem, vacsorára is csak egy gyümölcsöt, vagy egy zöldséget, és minden nap eljárok 2-3 kilómétereket futni, plussz edzem?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Egészségesen, károsodás nélkül egy fogyás üteme 0,5 - 1 kiló / hét szokott lenni.


Hogy te mennyit eszel s mennyit fogysz azt nem tudjuk megjósolni, az szerintem jó, ha nem eszel feldolgozott, lisztes cukros műkajákat meg joghurtokat, az szerintem rossz, hogy nem is említesz állati táplálékokat, illetve az is rossz, ha éhezést okozol hosszabb távon a szervezetednek alulevéssel. Én zsírt és némi tojást, halat vagy valamiféle húst, belsőséget hozzátennék az étrendedhez.

2015. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És akár 10 kilót is fogyhatok a nyárra?
2015. ápr. 18. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
10-20 hét alatt, kivitelezhető.
2015. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh, akkor bele kell húznom..Rendben, köszönöm:)
2015. ápr. 18. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Sosem láttam a fogyást belehúzás kérdésének. Ahogyan a hízást sem. Az ember él, eldönti mit eszik, mennyit edz, és ennek megfelelő hatások fogják érni a testét (eszerint változik is).


Az élet azon részébe, hogy hogyan eszek nem lehet belehúzni, kivéve ha valaki testépítő és belehúz verseny előtt tömegnövelésre, diétába de ezek csak időszakos eredmények. Verseny után lazítanak, visszajön zsír.

2015. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak nyárig szeretnék leadni legalább 10 kilót..Onnantól nem fogyókúráznék ennyire, csak megtartanám a súlyomat.
2015. ápr. 18. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!