Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használt valakinek a Norbis...

Használt valakinek a Norbis Duci Tréning torna? Most akarom elkezdeni, persze mellette az étrendre is figyelni.78 kg-os nő vagyok.7-8 kilótól szeretnék megszabadulni. Ha mindennap tornázok, mennyi idő alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez alapvetően függ attól, hogy mennyit eszel, de a paramétereid közül is csak a súlyt ismerjük. Ezt így nem lehet megmondani.
2015. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok.
2015. ápr. 20. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked az nem lesz jó. Ha belenéztél már, akkor láthattad, hogy bőven 100 kilón felülieknek való, akik mást egyelőre nem bírnak. Ne tévesszen meg benne a "duci" szó, ez valójában súlyosan elhízottaknak készült. Egyébként a 65 éves, 160/"nemtudni, de biztos több mint 90" anyukám fogyott le ezzel, meg a többi Norbi hókuszpókusszal, neked ez biztosan túl kevés lesz, nincs rajtad olyan sok felesleg.
2015. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 168/75 méretekkel keztem el és használt annak ellenére hogy kenyeret is ettem. Mondjuk én naponta csináltam.
2015. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Használt, igen, amikor az ember el van lustulva, nagyon jó, mert ezt örömmel csinálod és nem fáraszt le annyira. Én 65 kg-osan csináltam, és igenis megizzasztott, volt hatása. Naponta csináld és 30 nap alatt már látni fogod az eredményt. Bármilyen mozgás jobb a semminél, mindig ez legyen előtted és a fogyáshoz pont hogy nem kell túl erőltetni semmit, csak meg legyen a napi fél óra.
2015. ápr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy még az igazi sport sem fogyaszt, étrenden kellene változtatni.


Persze, valahol minden mozgás jó, de aki tud mozogni, annak izomra kellene komolyabban 'gyúrnia', ha még jobb formában van valaki (78 kiló nem feltétlenül vészes) akkor el kell menni intenzív küzdősportokra, azokat csinálni ahogyan megy (egyre jobban fog).


És így, komolyabb edzés mellett is oda kell figyelni az étkezésre, mert komoly sportolók is tudnak ám hízni, az ma már nem állja meg teljesen a helyét, hogy mozogni kell a fogyáshoz. Mozogni is kell :)


Sok sikert!

2015. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kezdésnek jó, de 1-2 hónap után válassz valami intenzívebbet, mert kevés lesz már. Ha mást nem, napi 1 óra gyaloglást vagy bringát iktass be mellé. ÉS le a szénhidráttal!!!

Sok sikert! :))))

2015. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!! :)
2015. ápr. 20. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!