Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha minden este...

Szerintetek ha minden este megcsinálom ezt a sorozatot, sikerül leadnom pár kilót?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=fcN37TxBE_s erről van szó. Most találtam, de nem vagyok benne biztos, hogy hatásos lenne-e. Vélemények? Vagy tudtok valami ehhez hasonló,hatásosabb módszert? (a futást ne ajánljátok, tudom, hogy jó és szoktam is:D)

2015. ápr. 29. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod. Fogyáshoz megfelelő étrend is kell. Hozzáteszem szálkásításhoz is.
2015. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, emellett figyelnék az étrendre is:)
2015. ápr. 29. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Normális erősítést csinálj.. ennek kb. semmi értelme.


Erősítéssel legalább stimulálnád az izomzatodat, jó étrenddel pedig persze, fogynál (rossz étrenddel meg hízol, torna mellett is)

2015. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezidáig csak az erősítés ment... kisebb-nagyobb sikerrel. De úgy tudom az erősítést nem fogyás céljából csinálják, úgy értem, ha nem megyek el mellette futni akkor nem igazán fogok fogyni :D
2015. ápr. 29. 18:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is inkább az erősítést javasolnám izomcsoportonként, akármelyik Rubint Réka, Béres Alexandra videó jobb ennél, fent vannak youtube-on. Az igaz, hogy kellene mellé a kardio, de ez a videó sem csak az, keress egy 30 perces sima aerobic videót és utána csináld az erősítést, vagy maradj a futásnál.
2015. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Aham. Semmilyen mozgást nem a fogyás miatt csinálnak (de, akik nem értenek hozzá azok igen)


Hiszen a fogyás az étrend kérdése, akármilyen edzést is csinál valaki.

2015. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az étrenden IS múlik. :)
2015. ápr. 30. 16:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy hízol vagy fogysz.
2015. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!