Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetőleg sokan írjatok:mit...

Lehetőleg sokan írjatok:mit szóltok ehez az étrendhez?

Figyelt kérdés

177cm 80kg a cél olyan 60 kg egy év alatt

Életmód váltással próbálkozom mivel még fiatal vagyok és nem tudnám előteremteni magamnak a különböző diéták ételeit(nem dolgozom 15vagyok)


Amennyire tudom naponta ötször kell étkezni erre az étrendre gondoltam mit szóltok hozzá?:


Reggeli 6:30 cornflakes+gyümölcs

Tízórai 10:45 müzliszelet/répa/egyéb kis étel

Ebéd 14:00 ami van

Uzsonna 16:00 müzliszelet/répa/stb

Vacsora 18:00 két tojás/yoghurt


Napi kb 3liter víz+otthoni edzés minimum egy óra naponta illetve jövő szeptembertöl röplabdázom


Előre is köszönet minden válaszírónak


2015. máj. 12. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
jó, csak azért majd legyen ennél változatosabb, nem ehetsz mindig ugyanazokat, az se jó
2015. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell napi ötször étkezni. Egy csomó embernek az fura is s kis felesleges flancokat iktatnak be étkezésként. Sokaknak jobb, ha összevonnak étkezéseket és legalább egyszer jóllaknak a nap folyamán... Akinek jólesik a sok kicsi evés, mert könnyen jóllakik és hamar megéhezik, vagy más okból, az egyen ötször vagy hatszor, de másnak attól még nem kell, a test nem kezd el pánikolni, csak mert jópár órán át nem érkezik étel.


Viszont nem árt mindennap elegendő fehérjét bevinni. A 2 tojás is kevés, de ha a joghurtot választod, akkor egész nap nem eszel valamirevaló fehérjét, ha az "ami van" pont grízes vagy zöldséges tészta?

Mi a lótúróért akar az emberek fele merő szénhidráttal fogyni, amikor az az egyetlen makrotápanyag, ami nem esszenciális? Fehérje és zsír viszont kell.

2015. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Reggelire inkább zabpelyhet egyél, a müzliszelet felesleges, főleg kettő egy nap.
2015. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A cukros müzliszeletre pl. semmi szükséged! És em kell napi 5x kajálni.
2015. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hmm, szerintem a kukorica pehely az hízáshoz való (ám tagadhatatlanul finom) bár nem túl értékes

.A müzli dettó, még ha szeletelik is :D

Uzsonna müzli is hízós táp.

Joghurt is.


Ez a nyugati étrend: alapvetően zöldségszegény, gabonákkal és némi hússal/tojással.


Semmi gond nincs vele, csak sokan híznak el tőle és lesznek gyulladásos betegségeik.


Én azt mondom, zöldség+hús, ezen felül olyan izé, joghurt vagy müzli nem kell. Mármint, káros, fölösleges (de finom :D )

2015. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a conrflakest, egyél inkább zabkását. Müzliszelet szintén kuka, ócska cukor.
2015. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én átfogalmazom amit írtam. Mármint, új nézőpont:


Afrikában, ahol egy csomóan teljesen éheznek, ez nem is rossz!

2015. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ezt nevezhetnénk cukor diétának is.

csak érdekesség képen a cornflakes nem elég,hogy kukoricából van és tele van adalékanyagokkal,100g ből 30g az hozzáadott cukor,mindezt reggel és gondolom tejjel,amikor a legérzékenyebb a szervezet inzulinérzékenysége.

szóval ha parasztosan magyarosan étkeznél az sem lenne olyan szinten rossz és egészségtelen,mint ez terv.

a fehérje hiányba már nem is megyek bele.

2015. máj. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!