Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Légyszi adjatok tippeke!...

Borsikaaa kérdése:

Légyszi adjatok tippeke! Hogyan adhatnék le 4-5 kilót kb 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Elég alacsony vagyok 150 cm és ehhez a 48 kg elég sok...

Úgy 44-43 szretnék lenni. már elkezdtem aerobicozni meg callaneticsezni de nem találok semmi normális + otthoni foglalkozást magamnak és az összeállított étrendeket is kipróbáltam de... Reménykedem benne hogy nektek vannak jó ötleteitek! Ha van olyan ami nektek bevállt akor kérlek segítsetek nekem és osszátok meg velem!



2015. máj. 19. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Értem, hogy van felesleged, de ilyen kevés súly mellett azért nehéz megoldani a napi stabil 1000 kalóriás deficitet, ha nem vagy igen elszánt... Sok mozgás kell hozzá és jó, de főleg kalóriadeficites étkezés (rosszal is lehet, de nem érdemes). Mivel a mozgás sok, célszerű olyat csinálni, amit szeretsz.

Az összeállított étrendeket sosem értettem, abban nem tudok segíteni, de még általánosan se tudok mondani semmit, hisz nem ismerlek és millióféleképpen lehet fogyni. A személyre szabott életmódváltás híve vagyok.

2015. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Én két hét alatt dobtam le 5 kilót úgy, hogy egy nap 1-szer ettem !!!
2015. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A napi 1 evéssel nem dicsekedni kéne!
2015. máj. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező!Ne haragudj de ez baromság.150 centiméterhez pont jó az a 48 kg.
2015. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Már bocs de nem mindíg igaz hogy jó a 48 kg a 150 cm-hez atttól függ honyan oszlik el rajtad... Az első válaszírónak köszi!
2015. máj. 19. 21:18
 7/13 A kérdező kommentje:
A napi egy evés pedig sztem nem túl jó megoldás mert nem akarom kínozni magam de köszi!
2015. máj. 19. 21:19
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és köszi te vagy az első aki azt mondta hogy pont jó! :)
2015. máj. 19. 21:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Jólvan Te tudod..a végén még elfúj a szél.

Akkor mozogj lényegében mindegy,hogy mit,akár kapálhatsz is. És csak egy kicsivel vigyél be kevesebb kalóriát(tápláló, fehérjedús élelmiszerek formájában) mint amire szükséged volna, nem kell koplalni. Azaz egyszeri étkezés meg ökörség.Egyél legalább 3,4x.

2015. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

A dolog egyszerű:


Sport és diéta. :)


Én világéletemben túlbonyolítottam ezeket a dolgokat. Mikor 120 kilós voltam és azt monták nekem, hogy "sport+diéta" csak forgattam a szemem és vártam, hogy valami csodaszert a piacra dobjanak, amivel simán lefogyok és meg sem kell mozdulnom. Na, ez nem történt meg, úgyhogy megemeltem a mázsás popókámat és ráálltam a sportra és a diétára. Sok párolt zöldség, csirkemell grillezve, főzve, párolva, kókusz zsírban sütve. Zöldséglevesek, futás után fehérjepor.

Voila! Negyven kilóval kevesebb vagyok. :)

Neked is menni fog, csak ne akard elsietni.:)

2015. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!