Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most itt van a rossz, esős...

Most itt van a rossz, esős idő. Ez olyannyira rossz hatással van rám, hogy konkrétan egész nap eszek. Mit ajánlanátok, hogy ezt a folyamatos hobbikajálást befejezzem?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szabad akarat bölcsebb felhasználását ajánlom :)
2015. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan rossz kajákat viszel be a szervezetedbe, dupla annyi idő lesz leadnod, mint amennyi idő alatt bezabálod azt a sok rosszat. A sok kajálás és a nulla mozgás miatt könnyebben fogsz hízni!

Legyen akaraterőd nemet mondani a kajának, foglald le magad!

2015. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ezeken belül hány óránként adhatom meg magam a kajának?
2015. máj. 22. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:

Reggeli, ebéd, vacsi. (max lehet uzsi, vagy tízórai)


De ez is attól függ, hogy egyes étkezésekor mennyit eszel és mit!

2015. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, napi 1-6 edzéssel is fogynak emberek, meg élnek egészségesen úgyhogy.. most mit válaszoljunk..


Neked kell tudnod hány étkezés jó neked.


Ha nekem kellene tudnom, én azt mondanám 2x egyél, de én mondjuk.. én eszem amikor kedvem van (nem amikor éhes vagyok, mert többször eszem mint ahányszor tényleg megéhezem ami egy értelmetlen rossz szokás, ezért ajánlok én kevesebbet, ami általában egészségesebb)

2015. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Moss fogat egy rohadt erős mentolos fogkrémmel. Vagy fürödj le, üldögélj kicsit egy kád forró vízben, kitisztítja a fejed.
2015. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan szinten szeszélyes,hogy az időjárás,vagy az évszakok ki tudják zökkenteni,az nem nagyon remélhet eredményeket.
2015. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ez olyannyira rossz hatással van rám, hogy konkrétan egész nap eszek."


És ki kényszerít arra, hogy egyél? Az időjárás? Nem. Ezt csak te bebeszéled magadnak, hogy ha ilyen az időjárás, akkor egész nap enned kell.


Szabad akaratodból döntesz úgy, hogy te enni fogsz, ha rossz idő van. Erről kell leszokni, felesleges erre bármit is ajánlani, ugyanúgy benned fog maradni, amíg ezt fel nem ismered magadban, hogy az időjárás csak egy kifogás arra, hogy egész nap ehess.

2015. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem elég hasonlónak tűnik pl. a teázás :) Dédelgeted magad meleg, gyümölcsillatú italokkal, de nem eszel, ha nem vagy éhes.


Az időjárás sokakat lenyom, ismerem ezt én is. Plusz nem tudok kimenni sétálni, majd ráveszem magam némi tornára, de az napi 5-10 perc lesz, ha nagyon ügyes vagyok. Én ma alig töltöttem időt evéssel, 5-kor estem haza, addig kb. semmi, utána is jobbára elfoglalt voltam, de 2300 kcal összejött. Most számoltam ki, ennyit nem is gondoltam. Vannak ilyen napok. Holnap más lesz.


Kérdező, a Te fejedben, lelkedben dőlnek el ezek a dolgok, mi nem is értjük, miért eszel, ha mondjuk nem vagy éhes. Ha pedig éhes vagy, jó, ha eszel. Ha túl sokat eszel így is, étrendváltoztatás kell.

Ha annyira gyenge vagy, hogy unalmadban folyton ételhez nyúlsz, most mit tudunk mi tenni?

Írtam a teát, plusz foglald el magad, ennyi.

2015. máj. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon hülye😅😅aszongya az időjárás miatt eszik. Te szerencsétlen 😅😅
2021. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!