Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni az Oliva...

Mennyit lehet fogyni az Oliva thermo hot gél zsírégető krémtől, és hogy célszerű használni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
én két méásik fajta szírégető krémet használtam, és nem fogytam tőle. ha még nem vetted meg ne is adj érte pénzt. aki itt esetleg ezeket nagyon dícséri, az lehet, hoyg ezzel kereskedik, vagy csodfa folytán lement neki tőle két centi.... de az vissza is jön hamar.
2010. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor fogják már fel az emberek, hogy nincs olyan szer, amitől fogyni lehet? vagy ha igen, mégis, akkor azt a tested megkínzásával éri el és ahogy abbahagyod az aranyáron vásárolt terméket, a dupláját szeded vissza?

Nem bántani akarlak kérdező, de itt az ideje felébredni: nincs olyan, hogy bekened magad egy kencévvel és lefogysz. nincs olyan, hogy beveszel egy tanblettát és lefogysz. Vagy megiszol egy csésze teát, löttyöt.


Mozogni kell rendszeresen és egészségesen táplálkozni, kerülni a cukrot, a sok zsírt. Sajnos a fogyás izzasztó, és nem kényelmes kenegetésből áll.

Ha elhatároztad magad, akkor használd ki a lendületed, és ne kenőcsöt vegyél, hanem szobabiciklit, ellipszis, vagy futógépet, kondibérletet. Hidd el, ezerszer jobban jársz.

Sok sikert!

2010. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
krémtől nem fogsz fogyni. fogyni csakis diétával és sporttal lehet. más megoldás nincs. krém egy kicsit segíthet a narancsbőr kezelésében de az is csak akkor ha sportol az ember és sok folyadékot iszik.
2010. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kg-ban nem nagyon mutatható ki,inkább cm-ben. Magában is használ valamennyire,de inkább sporthoz érdemes használni. Én aerobic mellett használom és így sokkal eredményesebb a torna. Én nagyon hasznosnak találtam a krémet,szerintem ennyi pénzt nagyon megér. Fóliázd be magad úgy sokkal nagyobb a hatása. Ha nincs lehetőséged eljárni sportolni akkor is kend be magad és otthon tornázz kicsit :) felülés vagy akár otthon zenére egy kis ugrándozás :) érezni fogod,hogy úgy sokkal jobban használ.


ÉS :ez a krém szerintem elég olcsó (sokkal olcsóbb,mint egy szobabicikli vagy egy aerobic bérlet) és nem mindenki tudja azokat megengedni magának!!!!

2011. jún. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!