Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 1 het alatt...

Leheletnyielet kérdése:

Hogyan fogyjak le 1 het alatt 10 kilot?

Figyelt kérdés
Kerlek szepen valaszoljatok ra ertelmesen, mert nagyon fontos lenne szamomra elore is koszonom!

#fogyókúra #fogyás #1 hét alatt 10 kilo minusz
2015. jún. 8. 13:31
1 2
 1/16 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
lehetetlen
2015. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
71%

Ne haragudj, de szerintem is lehetetlen.

1 hét alatt akkor sem fogysz le ha nem eszel semmit egy hétig.


Én 6 hónap alatt fogytam 6 és fél kilót úgy hogy csak annyit eszek amennyire szüksége van a szervezetemnek, illetve estére csak salátát eszek natúr hússal vagy főtt tojással vagy pici sajttal. esetleg saláta helyett müzli és egy héten egyszer max kétszer van olyan hogy saláta helyett normál körettel eszek valami húst.

Emellett sok gyümölcs és zöldség, segítik az emésztést és tele vannak vitaminnal. Elhagyni minden cukros löttyöt, csokit, stb.. szénhidrátra figyelni, én pl csak ebédre eszek tésztát vagy rizst vagy krumplit.Pékárút nagyon nagyon ritkán eszek.

Az alap az életmód váltás.

2015. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Értelmes választ csak értelmes kérdésre lehet adni, egy hét alatt 10 kilót fogyni meg csak akkor tudsz, ha levágod az egyik lábadat.
2015. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Ez esélytelen, ne haragudj.

Csak gondolj bele, hogy ez a 10 kg felesleg sem 1 hét alatt ugrott fel rád, hanem hosszú hetek, hónapok vagy talán évek alatt. Lehetetlen lenne 1 hét alatt leadnod. Heti 0,5-1 kg fogyás reális cél, de 10 kg semmiképpen sem.

10 kg-hoz minimum 2-2,5 hónap kellene, és akkor még kifejezetten szerencsés alkatnak számítasz, akiről könnyen lemegy a felesleg.

2015. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan fogyjál le 7 nap alatt 10 kilót???

Sehogy!

Sokkal hamarabb kellett volna észbe kapni. (két-három hónappal ezelőtt...)

Azt ne mond, hogy 1 hét alatt szaladt fel rád, amitől most meg akarsz szabadulni...

2015. jún. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

hogyan lehet hulye kerdesre ertelmes valaszt adni?


Sehogy.


Na ez a valasz a kerdesedre is.

2015. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szerintem is lehetetlen mert amikor kórházba voltam akkor másfél hét alatt (infúzió, semmi kajálás) összesen 8 kg-t fogytam le...
2015. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
menj el egy klinikara es zsirleszívas, bar nem tudom, hogy egy alkalommal 10kgt csinalnak e, nem ertek hozza, es nem is szeretnek.
2015. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak le nem vágod valamelyik karodat, akkor tuti lehetetlen...
2015. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Költözz a Marsa, ott jóval kevesebbet fog mutatni a mérleg.
2015. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!