Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170cm vagyok és eddig 76 kg...

170cm vagyok és eddig 76 kg voltam amit 3 hét alatt sikerült az étkezésem által 71kg-ra lefaragni. Azonban a hasam nem igazán feszes, szerintetek mit csináljak, hogy úgy feszesítsek, hogy közben még egy 8 kg is lemenjen a testemről?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Hali,Fontos az étkezés heti 1-2kg a normális fogyási tempó.Nem szabad koplalni csak egészségesen étkezni.És fontos a sport.Sajnos nincs helyi fogyás,de hasizom gyakorlatokkal szerintem szépen vissza tudod feszesíteni a hasadat.(A futás és a biciklizés remek zsírégető edzésforma.)

Saját tapasztalatból mondom én 165cmre voltam 95kg most vagyok 75kg és 65re szeretnék lefogyni a az még 12kg.És nekem ehhez több mint fél évre volt szükségem.Hát körülbelül ennyi.Sok sikert és legyen sok kitartásod.Bármi kérdésed van írj nyugodtan privátban :)

2015. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A has csak akkor lesz szép lapos, és feszes, ha diétával leadod a felesleget. Hiába csinálsz egymillió hasprést, a háj alatt nem fog látszani, hogy izmos. Az izom feletti hájat kell ledolgozni. Ezért a legnehezebb feladat elérni is szép lapos, esetleg kockás hasat, mert onnan a legnehezebb ledolgozni a felesleget. Főleg, ha nő vagy, mert a nők teste eleve arra van berendezkedve a szülés a gyereknevelés miatt, hogy kissé puhábbak legyenek, ki legyenek párnázva, így védve az utódot. 170 cm-hez egyébként szerintem a 71 kg még mindig nem a vékony kategória, a szép feszes has pedig tipikusan a vékonyabb, karcsúbb emberek sajátja, ha valaki husibb, annak csak nagyon ritkán van karcsú dereka, lapos hasa, azoknak is ált. amiatt, mert genetikailag inkább a csipőre, combra híznak, nem pedig hasra, derékra.
2015. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazán inspiráló...na de nekem úgy van, hogy a hasam vékonyabb a combom meg annyira nem de izmosabb, és ehez jön egy erős csontozat. Amúgy lány vagyok:))
2015. jún. 12. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:

3 hét alatt 5kg?

Ott ment izomból is!

2015. jún. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy feszes legyél izmot kell építeni!Az izom bontó étkezés meg pont az ellenkezőjét váltja ki!
2015. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintetek akkor mit egyek? :))
2015. jún. 12. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, mit evett, egyáltalán nem biztos, hogy sok ment izomból. Lehetett egy csomó víz és salakanyag is. Én 2 nap alatt tudok 2 kilót veszteni (miközben nem koplalok) s ebben izom és zsír nincs, a testsúlyom sem vibrál random, csak teljesen logikusan elveszti a glikogénraktáraiban megkötött vizet és a salakanyag is lazán lehet kevesebb, ha más étrendre (kevesebb és töményebb, ám szénhidrátszegényebb étel) váltok...


A kezdők pedig még izmosodhatnak is egy picikét fogyáskor, lehet, hogy a kérdezőnek ennyi elég, nem tudhatom. De edzeni mindenképpen jó, aztán ha a fogyás befejeztével több evés mellett folytatja, akkor simán építhet izmot, sőt, ez elkerülhetetlen, ha jól eszik és edz.

2015. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7

Ha 3 hét alatt 5 kg fogy az ember akkor ott izomból is fogy!

A fogyástól nem fog izmosodni senki maximum a zsír veszteség miatt jobban kirajzolódnak az izmok! Spórtól izmosodik az ember!Pl. hiába nyomja az ember a felüléseket naponta vadul ha az étkezése nincs rendben, a zsírréteg el fogja takarni a hasizmot hiába van komoly izmos kockás hasa, nem fog látszódni a zsírrétegtől!

Kérdező neked pedig:

Ez egy hosszú a téma van egy nagyon jó könyv amit interneten legálisan ingyen el lehet olvasni!

[link]

Ha a reklám jön be akkor frissítsd az oldalt!

És ne csak azt olvasd el amit úgy gondolod hogy neked kell hanem az egész könyvet hogy összeálljon a kép!

2015. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!