Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12%os a testzsirom,18eves fiu...

Berti12 kérdése:

12%os a testzsirom,18eves fiu vagyok 73kg, aktiv labdarúgó (napi szinten edzek) de a hasam nem eleg kockás, mitol lehetne az? Csinálok gyakaroltokat hasra, vizet iszok 3-4litert. Meg mit lehetne tenni a szep kockas hasert?

Figyelt kérdés
Szep kockas hasam volt de egy serules miatt nem tudtam 3,4honapig edzeni hasra. A zabpelyhes reggeli segít?

2015. jún. 22. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugy lehet hogy nem 12% a testzsirod es/vagy nincsennek eleg nagy hasizmaid. Bar en az elsore tippelnek.
2015. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos az a 12%?


3-4hónapp alatt edzés nélkül a szervezet már elbontja a kihasználatlan izom nagy részét, gyorsabban, mint visszaépíteni lehet.

2015. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a serules mar másfél éve volt, es egyszerűen nem hiztam meg csak eltuntetek a kockaim. Pedig heti szinten 3 szir edzettem ra, a napi 1 2 fociedzes mellett
2015. jún. 22. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!