Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez reggelinek? (fogyókúra)

Jó ez reggelinek? (fogyókúra)

Figyelt kérdés
vajas zsömle, rajta 2 szelet csirke mell sonka + uborka

2015. jún. 22. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha fogyókúrázol akkor biztosan nem !

Egyél helyette inkább valami gyümölcsöt , kefírt vagy joghurtot de ehetsz zöldséget is

2015. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csirkemellsonka és az uborka jó, de a vajat és a zsömlét kerüld. Helyette 2 szelet abonettet egyél hozzá. Illetve ehetsz zabkását, rántottát is.
2015. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez aztán az egészséges életmód... :D
2015. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A csirkemellsonka so-so, az uborka jó, a vaj attól függ, milyen minőségű, de nekem az is szuper (valami kalória is kell s a zsírok nem emelik az inzulinszintet sem), a zsemle nem jó.

Már egészség és optimalizált fogyás szempontjából (úgy értem, amikor értelmes ételeket eszel, amikkel jóllaksz, nem gluténes szénhidrátbombákat, amik bekavarhatnak).

Fogyni simán lehet a fentiekkel is, kalóriadeficit kérdése. (Illetve lehetséges, hogy van, akinél bekavar a zsemle, sokféle ember van. Általában nem kavar be, elég keveset eszel, jó esetben mozgosz is-> fogysz)

2015. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek

3-mas:hah tudom:):)):)):)

2015. jún. 22. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!