Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Több diéta kombinálása előnyös...

Több diéta kombinálása előnyös vagy inkább hátrányos?

Figyelt kérdés
Pl. update és paleo (kódok szerinti étkezés és paleo ételek fogyasztása). Vagy 90 napos + paleo.

2015. jún. 23. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

90 napos + paleo??? Szénhidrátnapon mit eszik, tápiókapudingot? Végül is az, ha úgy nézzük, oké, de a paleo lényegét teszi tönkre, ha 3 napig szénhidrátot eszik az ember... Bár ha valaki 90 naposozik, az már eleve elég ferde ötlet.


Szerintem attól függ. Én a legtöbb napomon kombinálom a vega, paleo és ketogén diétát :) S a kalóriaszámlálás módszert, az ugye nem étrend, bár inkább csak kalóriát számolok, a kalóriák korlátozása nem megy jól. Ja és az időszakos böjtölés is itt van.

Nekem előnyös, de nem is tudnám máshogy csinálni, ha egyszer nekem ez esik jól.

Amúgy ez is kevés ahhoz, hogy fogyjak. Most dobom rá a több mozgást, ha sikerül. De a ketogén szigorítása is hatna, ahogy a kalóriák csökkentése is (az egyedül elég lenne), csak azt nem tudom, illetve nem akarom meglépni, mert nem esne jól.

2015. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!