Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokan irták azt hogy ahhoz...

Sokan irták azt hogy ahhoz hogy fogyjon valaki megfelelő diéta kell meg mozgás (futás stb), és láttam hogy valaki azt is irta hogy az ismosodáshoz meg gyurni és 3hónap alatt már látszik az eredmény?

Figyelt kérdés

Kérdésem miből mennyit, meg milyen eszközöket érdemes megvenni?keret nem végtelen de azért szánnék rá.

Esetleg ha valaki tud 1 jó étrendet hozzá azt is megköszönném, jah és mi a leghatékonyabb amivel combot lehet feszessé szálkássá tenni

most 102/18f vagyok és 185cm


2010. márc. 1. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz szigorú diéta kell, és kardio edzések. Ha szeretnél izmosabb lenni, akkor gyúrhatsz is. 3 hónap alatt biztos lesz változás, de biztos nem akkora amekkorát sokan képzelnek.

A legfontosabb dolog az étrend! Itt: [link] találsz étrendeket, ha regisztrálsz akkor csinálhatsz sajátot is. Nem érdemes azonnal L-carnitint, Glutamint stb. venni, ha nincs megtervezett étrend! Itt találsz tápkieg-eket is, de csak okosan, nem kell mindent összevenni aminek jó a reklámja!

Hasznos oldal még: body.builder.hu, tesztoszteron.hu, itt olvasgathatsz a témába.

A lábad pedig akkor lesz feszesebb ha kevesebb lesz rajta a zsír--->DIÉTA + kardio + konditerem!

2010. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én dobóatléta voltam.Elmondom mi volt az én receptem a szép izomzathoz:

heti 5 edzés,kondi terem ebből 3-4 és tornatermi 2-1

heti 1-3 alkalommal fél-másfél óra futás,mikor milyen kedvem volt

heti 3 tesi óra

Ebben az esetben csokit ettem szénhidráttal.

Persze nem kell ennyit,de ha odafigyelsz olyanokra,h este 6 után ne egyél szénhidrátot(kenyér, zsömle, tészta, krumpli, rizs...),tarts néhány szénhidrát mentes napot hetente.Semmi csoki, süti, nasi...

Combnak a legjobb a futás, biciklizés, és hátúszás lábtempók.

A te esetedben az lenne a legjobb,ha 2-4 edzésre szakítanál időt hetente.

2010. márc. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!