Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan mozis kaját...

Tudnátok olyan mozis kaját mondani ( cinema city) ami nem hizlal annyira?

Figyelt kérdés

2015. jún. 26. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Cinema City-ben nachos, chips, popcorn, csoki és cukorka van. Ezek közül mindegyik galád fogyókúra szempontból. Ha mégis ennél valamit, csempéssz be szárított almachips-et, vagy aszalt gyümölcsöt. Úgyse veszik észre.
2015. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem akarsz hizni, ne nassolj, ez ennyire egyszeru. Ha magadnak is hazudsz, kover maradsz es kesz.
2015. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beviszel egy zacskó vegyes nyers salátát, minden szupermarketben kapni, kb. 3-400 Ft.


Vagy egész délután sportolsz, 10 km futás és 40 km biciklizés után lelkifurdalás nélkül leküldhetsz 4-5 liter pattogatott kukoricát.

2015. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Omg:''''''''DDD na jó én kérdezem valamit amire értelmes válaszokat vártam volna:DD kezdjük ott, hogy nem vagyok kövér, csak nem akarok hízni. Azért ide írtam mert gondoltam itt többen látják és hamarabb választ kapok:DDD és amúgy most hadd döntsem már el én, hogy mit eszek és hol:DDDDDDDDD köszönöm:D szóval aki csak kioktatni akar az ne írjon ide ilyen egyszerű:* szánalom hogy hova tart az emberiség://
2015. jún. 26. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha magadtól nincs annyi eszed, hogy kitaláld, hogy vagy nem eszel műkaját egyáltalán, vagy belopsz magadtól valami egészségeset, akkor felesleges másokat okolni, amiért nem adtak rendes választ.
2015. jún. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyél kukoricát. ne a legnagyobbat. a közepes kb 300 kalória, az úgy nagyjából egy vacsorányi, gondolom nem naponta jár moziba a kérdező, úgyhogy semmi baja sem lesz ha egyszer-egyszer benasizik a moziban. nehogymár majd nyuszimódra zörögjön ott a salátájával, szép dolog az egészséges életmód de azért élvezni se felejtsük el az életet közben.
2015. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!