Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek szeptemberig le...

Szerintetek szeptemberig le tudok fogyni 10 kilót így?

Figyelt kérdés

Reggelire egy pirítós

Délben főtt étel, egy kisebb tányérral

Vacsorára (délután 5 körül) gyümölcs


63 kiló vagyok most. Szerintetek ez így összejöhet? Igen, tudom hogy mozogni is jó lenne, elhagyni a szénhidrátokat.


15/L



2015. jún. 29. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor tedd azt. Mármint mozogj és legalább ne szénhidrátbombákkal tömd magad...

S egyél rendesen.

Egy kis tányér főtt étel, ez nem mond semmit, csak azt, hogy koplalsz, mivel máskor is alig eszel, akkor se jót.

Ne egyél pirítóst. A gyümölcs nem zavar, de csak az a miniatűr ebéded után...? Ez nem étkezés.

2015. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeptemberig 10 kilót lefogyni nem túl egészséges. Főleg koplalással.
2015. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Sportolj valamit, fullaszd ki magad, és akkor annyit ehetsz, amennyit csak akarsz.
2015. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tartom jó ötletnek. Amikor én voltam ennyi idős, mint most te, volt két osztálytársam, lányok, akik úgy jöttek szeptemberben újra suliba, hogy mozgás nélkül, koplalással fogytak egy csomót. Tudod hogy néztek ki? Igen, vékonyabbak lettek, de beesett volt az arcuk, lógott a fenekük, és olyan kis erőtlen, piszkafa lányok lettek. Megérte? Inkább sportolj valamit, amit szeretsz, és ne a kilókkal foglalkozz,nem attól nézel ki jól,mert a mérleg 10kilóval kevesebbet mutat.
2015. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Heti egy kiló fogyás még oké, HA normális a kaja és mozogsz is. Mozgás nélkül nem úszod meg. Koplalással le fogsz gyengülni. Nem értem miért van mindenki rákattanva a gyümölcsre, egy full étkezés helyett egyáltalán nem jó.
2015. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!