Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok,158cm magas...

17 éves vagyok,158cm magas lány, és 65 kg, ami elég sok. Nagyon kívánom mindegyre az ételt meg az édességet. Mivel lehet csökkenteni az étvágyat és a kivanósságomat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A fő az éhség, mert az ellen nehezebb küzdeni s nem is tartom jónak, ha a tested éhségjeleket ad, mert üzemanyag kell neki, Te pedig teszel rá magasról.

Ha csak étvágyad van, de nem vagy éhes, ne egyél, ez azért nem olyan borzalmasan nehéz, még nekem, aki hedonista vagyok sem (OK, néha nem érdekel, de az néha van).

Az édességvágy kemény dolog, sokak szerint s mostmár szerintem is az a jó, ha egyszerűen nem eszel édességet. Máshogy nemigen szoksz le róla, nekem legalábbis nem sikerült, pedig én igen szénhidrátszegényen és zsírosan eszem, ami határozottan csökkenti az édességvágyamat, de ha naponta édességezem, mert milyen finom már az vagy mert a páromnak úgyis kell, akkor függésben maradok és bekavar, nehezen fogyok, lelkileg sem egészséges, hogy édesség nélkül nincs nap...


Persze nagyon keveset se egyél, akkor nem csoda, ha mindig ételre vágysz. De az összetétel is fontos, s mindenkit más laktat, ki kell tapasztalni, Neked hogyan jó.

2015. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 1. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg mozogni kéne (tudom ez a fogyi rovatban istenkáromlás)
2015. júl. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mozgással. Onnantól igazi ételeket fogysz kívánni, csak akkor mikor tényleg éhes vagy
2015. júl. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!