Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi Kcal-t ehetek 1 nap ha...

Mennyi Kcal-t ehetek 1 nap ha fogyókúrázom, és milyen tipusú ételeket ajánlott fogyasztanom?

Figyelt kérdés
Gondolom sok embernek van tapasztalata a fogyókúrát illetőlen,természetesen járok 2 naponta futni,és fokozatosan emelem a futás időtartamát valamint tornázok is itthon.Nem rég kezdtem,viszont a táplálkozásomra nagyon oda kell figyelnem mert össze vissza étkezem igy pedig nem lesz erédmenyes a fogyás.Légyszives,írjatok hogy milyen éeteleket kell ennem,és körülbelől mennyit.
2010. márc. 3. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkább azt írom, mit nem: fehér liszt, cukor, sok zsír, szénhidrát, meg amiben ezek vannak.

Kenyeret csak reggelire, akkor is teljes kiörl. vagy rozskenyér. És fontos, h ne koplalj és ne éhezz.

2010. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az hogy neked mennyi a Kcal beviteled egy nap fontos tudni hogy hány éves vagy,hány kiló ,milyen munkát végzel és hogy sportolsz e...ezekből lehet megtudni hogy egy nap mennyi az a kcal-a mit a szervezeted a fennmaradáshoz használ fel:)
2010. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. azokat amit irt semmiképp ne egyél. Én 171cm vagyok most 70kg. Már ledobtam egy tizest még 5-öt szeretnék. Olyan 1200-1300 kcal-t eszem naponta. Kenyér helyett abonettet eszem felvágottakkal zöldségekkel, kefirrel. Csirke,pulykahúst. Egyébként a Norbi update diétát követem. Csak 1-es kódú ételeket eszem belőle. Változatos és lehet variálni. ( a kódok fennt vannak a neten.) Heti 2-szer tornázom kb egy órát. Elég szépen mennek le a kilók.
2010. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!