Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Powernutrition.hu

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Hány kalória van a ketchup-ben?

2008-09-03 17:40  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Gyorsan akartam Neked válaszolni. Van itthon három doboz különböző féle, egyiken sincs rajta! (úgytudom, egyébként kötelező feltüntetni)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2008-09-03 17:50 Privát üzenet
Annyira kevés, hogy semmit nem számít, mennyit nyomsz a kajára és hányszor. Én zabálom a kecsapot, 1 üveg vagy doboz 1 hét alatt elfogy mert mindenre azt nyomom. Annyira csekély kalóriatartalma van, hogyha híznál tőle naponta 2 dobozzal kéne hogy megegyél.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2008-09-03 19:17 Privát üzenet
Ha a ketchup valódi paradicsomból készült akkor nincs a kalóriaértéke nem igazán "mérhető". Ha nem valódi paradicsomból, akkor pedig nagyon minimális (1-2 kcal).

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2008-09-04 09:29 Privát üzenet
Ez szerintem nem igaz, mivel még sok cukrot is raknak a ketchupba! Ha nem eszel meg egyszerre egy 500g-os ketchupot akkor ugyse hízol tőle amugy asszem, 100g-ként 400-500 körül van.

# 4/5Időpont 2008-09-04 15:43 Privát üzenet
Bocsi elnéztem az energiatartalma van 400kj körül a kcal 80-100 körül van.

# 5/5Időpont 2008-09-04 15:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány kalória egy kg?
Általában 300 és 600 kalória között eszem. Az nem gond hogy nem állandó a kalória? így is lehet fogyni? Nem gond ha néha egy kicsit bűnözöm? Gyorsan szeretnék öt kilót fogyni. De..
Ez nagyon sok kaloria lehet?
Mit egyek vacsorára hogy az alábbi reggelivel és ebéddel együtt kb 1400 kalória legyen a napi kajám?
2 nagy tányér spagetti (k. B.20-25 deka durumtészta + szósz (hússal), sajt nélkül, hány kalória lehet?
A csokis csigában kb hány kalória lehet?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu