Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnek mar végre lefogyni,...

Szeretnek mar végre lefogyni, de semmi kitartasom nincs (? )

Figyelt kérdés
Mar rengetegszer elhatároztam magam, de sosem sikerül. Annyira gyenge vagyok, es egyre csak hizok. Segitsetek
2015. júl. 10. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1 óra edzés az a napod 4%a.

Ennyi belefér! Hajrá!

2015. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
30%

Miben segítsünk?

Akarsz fogyni vagy nem? Nézz bele a tükörbe és döntsd el.

Nehogy már innen várj valami motivációt...

2015. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2015. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Talán túl szigorúan próbáltad...

Ha nem, csak nem vagy képes lépéseket tenni célod érdekében, akkor mi nem tudunk Rajtad segíteni.

De csak ha nem akarsz önsanyargatást, akkor ne sanyargasd magad. Sokan nagyon szigorúan, mindenféle jót kizárva próbálnak fogyni, esetleg koplalva, na azt nem csodálom, ha nem bírod.

2015. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Erőnléti edzés (mert magától a zsír nem tűnik el) táplálkozás (nem koplalás, hanem minőségi étel mellett a felesleges szenny kaja elhagyása) zsír égető edzés (ha már van izom, ami tudja égetni a zsírt). Munkahelyen ha tudsz állva dolgozz az is sokat számít. Apró lépéseket tegyél a cél érdekében. Kevesen képesek gyorsan és tartósan súlyt leadni. Van, akinek 3 honap, de van, akinek 2 év leadni 20 kg felesleget. Ezért a folyamatos (heti 2-3) edzés mellett egy jól felépitett étrend nem csak fogyni segít, de jobb közérzetet biztosít és növeli az önbizalmat minden végig csinált edzés!


Hulladék kaja a csipsz, kóla, cukros lötty, legtöbb nasi.

Tejből és tejfölből is inkább a kisebb zsír tartalmút fogyasszad. Nasinak meg egyél répát, karalábét, ezek ropogósak és rostokat, vitaminokat tartalmaznak és a fogakat is tisztán tartják.


Nyugodtan keress fel egy táplálkozás szakértőt, vagy kérdezz akár itt is, van aki szívesen válaszol értelmesen is. De neten is lehet keresgélni.

Van rá magyar app is, de aki írta nem osztotta meg, csak diploma munkának csinálta, pedig már híres lehetne....


De itt egy hasonló [link]

2015. júl. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha azt hiszed hogy a fogyás az egyelő az éhezéssel meg az éhség érzettel akkor gratulálok te is beletartozol tudatlanok nagy többségébe.
2015. júl. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Keress egy szadista személyi edzőt aki ellenkező nemü mint Te!!!Hidd el élvezni fogod!!!
2015. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem koplalok, volt egy időszak mikor azt csináltam de nem bírtam es meg hiztam ot kilót. Normális etrendem van igazából mindent tudok a fogyorol csak nem tudom megcsinalni mert nincs kitartasom. Allandoan feladom.
2015. júl. 11. 10:29
 9/17 A kérdező kommentje:
Reggelire mindig zabpelyhet eszek amit megfozok vagy ket tojást. Aztán ebédre saláta meg csirkemell este mar kevesebb adagban. Es nem vagyok éhes, meg is ha meglátok vmi hizlalot vege mindennek.
2015. júl. 11. 10:31
 10/17 Petya183 válasza:
Napi 2x csirkemell rizzsel +2 alma (jonatan) reggeli zabpehely, ha délután éhes vagy még akkor konzervhal rizzsel, este tojás vagy zsírszegény túró salival (paradicsom jégsali paprika uborka) meg ha gondolod kevés csirkemell még mehet hozzá (én még fűszereztem is) és napközben egy fehérje shake. Garantált heti -1kg. Edzés legalább heti 3x fé óra intenzív kis súlyokkal vagy anélkül (futás fekvő guggolás hasazás) nekem bevált tavaly 3 hónap -11kg és jól néztem ki ;))) sok sikert! Szerintem egy.próbát megér (ja és én csak hét közben csináltam, hétvégén ami volt anyu főztje :P )
2015. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!