Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm 57-58 kg vagyok!...

163 cm 57-58 kg vagyok! Szeptemberig le akarok fogyni 50-51! Több lent!?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges ? Tudtok ajánlani valami diétás étrendet ?!
2015. júl. 30. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
55nél lejjebb ne menj, nincs semmi baj a súlyoddal. Ha plöttyedt vagy (mert ilyen súllyal zsíros nagyon nem lehetsz) inkább izmosíts és mozogj a szép feszes alakért. :-)
2015. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmi baj a súlyoddal,teljesen rendben vagy. BMI-d szerint is normális vagy. Inkább mozogj, mint diétázz. Jól fogod magad érezni tőle. Semmit nem kapsz ingyen. Tabletták meg gyógyszerek nem fogják levinni a súlyod. Egyébként, nem az számít, hogy hány kiló vagy. Mint tudjuk, az izom nehezebb, mint a zsír.
2015. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia ,én is pont ilyen magas vagyok és ugyanúgy 57-58-ról indultam, most járok 54kg körül és még 2-3 kg-ot szeretnék leadni szeptemberig. Hiába normális elvileg a súlyom, még mindig van mit fogynom és a hasam is elég nagy, meg hát többet kéne tornázni, az a legnehezebb nyáron a melegbe (habár most még jó hozzá az idő :)

Amúgy én úgy fogytam most ezt a pár kg-ot,reggelire- ebédre elég normálisan ettem viszonylag, csak amit lehet egészségesen elkészítve, pl sima cukor helyett édesítőszer, akkor sütésnél kókuszolajat használok, panírozásnál teljes kiőrlésű lisztet és zabkorpát,köretnek pedig barna rizst vagy főtt krumplit fogyasztok, salátával persze :)

Vacsorára már csak tojást eszek sovány felvágottal kenyérféle nélkül, mivel az leginkább fehérje ráadásul laktat is.

Meg persze semmi cukros lötty és az édességeket is kerülöm, bár ezzel az étrenddel én úgyis fogyok, hogy közbe bűnözök néha kicsit. Tornázni Rubint Rékára szoktam.Sok sikert a fogyáshoz :)

2015. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!