Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy dilemmám van. Szerintetek...

Nagy dilemmám van. Szerintetek fogyjak tovább, ha elértem az álomalakot, de az arcom pufók még?

Figyelt kérdés
Sikerült elérnem az álomalakot, nem vagyok vékony, sem duci, vékony derekem van, de már nincs úszógumim, a mellemből is fogytam, de még mindig nagy, a lábaim sem pipaszárak, éppen annyira izmos és zsíros a combom, ami még szép nőies. Elégedett vagyok a testemmel. Egy gondom van: apukámtól örököltem a szélesebb arcformát és az arcom az átlagnál kicsit jobban párnázott, pufók, ezért ha csak az arcomról néznek képet az emberek, mindig kicsit ducibbnak tippelnek. Mikor soványabb voltam, egészen pontosan 8 kg-al kevesebb, mint most, akkor ez a kis puffadtság, zsírosság még nem volt az arcomon és még a bájgödröm is látszott. A testem viszont akkor elég vékony volt, inkább kislányos, mint nőies. Zavar ez a pufiság, nem tetszik így az arcom, keskenyebben sokkal szebb volt, viszont a testem így a normális, ahogy most van. Ti az arcotokat, vagy a testeteket választanátok a helyemben?
2015. aug. 6. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
TEST ! -ez logikus ...
2015. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért logikus?
2015. aug. 6. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem senkit sem zavar a "pufi" arcod. Sőt! Egy kerek arc általában kellemesebb, mint egy csontos.

Ha így érzed jól magad, ha így vagy jól, ha így nézel ki jól, akkor ne sanyargasd magad, csak azért, hogy az arcod megváltozzon.

2015. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne fogyj tovabb..:) ugy vagy szep,ahogy vagy :)
2015. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Arcodat is tornáztathatod célirányosan.
2015. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkevésbé az arcodat tudod objektíven megítélni. Simán el tudom képzelni, hogy csak te látod bele ezt a dolgot. Nyilván nem fogsz képet betenni az arcodról, ezt teljesen megértem, viszont anélkül meg ugye nem lehet erről véleményt mondani :) De ha hiszek neked, akkor is azt mondanám, hogy ne fogyj tovább.
2015. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!