Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó az ha vacsorára csak...

Jó az ha vacsorára csak gyümölcsöt eszek? Banán alma narancs. (kb 0,5kg)

Figyelt kérdés
fogyókúrás céllal gondoltam erre mégsem zsíros kaja.
2010. márc. 8. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a banánt mellőzd, a zöldség jobb lenne mert a gyümölcs nagyon savasit és éhes leszel tőle! De rád ez nem igaz akkor jó ha azt eszel!
2010. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
54%

a banánt kihagynám, úgy hallottam az nagyon hizlaló gyümölcs.


De akkor már vérnarancs, grapefruit, elvileg annak meg zsírégető hatása van.

2010. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
reggelire, éhgyomorra egyél gyümölcsöt komplett étkezésként, sőt ebédre is, ha fogyókúrázol. Vacsira inkább nyers zöldségeket egyél minél zsírszegényebb öntettel kevés kenyérrel.
2010. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen jó, bár a banánt inkább tízóraira edd. Hacsak nem zöld banán, mivel annak nem olyan magas a kalóriatartalma mint a rendes, érett banánnak. Reggelire ne egyél gyümölcsöt, mert tartóan megnöveli a gyomorsavat, nem jó.
2010. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Jobb, mintha telezabálnád magad hízlaló cucokkal. De vedd figyelembe, h a gyümölcsökben gyümölcscukor van. Banánt kifejezetten nem ajánlott enni fogyókúrakor, ha mégis, akkor reggel.

Szóval vacsira jobb salátát enni, esetleg salátát sonkával vagy valami kis hússal. Ebédre ugyanez, csak több hússal, hogy jóllakj.

Reggelire meg kell enni teljeskiörl. szénhidrátot (kenyeret) sajttal, sonkával, sok salátával. Tejterméket is lehet, amiben nincs cukor. (Pl. kakaó és gyümölcsjoghurt tilos, tej, natúr joghurt, tejföl, kefír oké.)

2010. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ehetsz banánt! Attól még, hogy tartalmaz szénhidrátot, lehet enni! Nagyon egészséges gyümölcs! ÉS mindenképp ÉRETTET egyél, mert különben olyan bélpanaszaid lesznek, hogy csak na! Tapasztalatból mondom, mert az éretlen banánt nehezebben bontja le a szervezet. Amúgy szerintem segít, ha este könnyű kaját eszel, és így nyugodtabban alszol! :)
2010. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sajnos zöldség -gyümölcs téren elég válogatós vagyok nem szeretek sok mindent.

Banánt meg csak akkor ha picit már pöttyös akkor eszem meg csak.

2010. márc. 8. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Ebedre sztm ez tok finom:

Egy nagyon egyszeru salat repa karalabe csikokkal uborka paradicsom ami tetszik leontve egy kis salata ontettel nem tul sokat...kb tenyer nagysagu csirkemell (en ennyit szoktam) ha neked tobbre van szukseged akkor csak nyugodtan..ahm a a csirket befuszerezem (izles szerinti fuszer...sot ne rakj bele...a fuszerek eleve tartalmaznak sot) a csirket susd ki egy teaskanal vajban...a salataba ka akarod rakhatsz egy fott tojast feldarabolva vagy egy fel teljes kiorlesu kenyeret apro kockakra vagsz..megvajazod lightossan...es serpenyoben megapritod

Nekem es fullosan eleg...annyira laktat...es en kis adagot eszek belole....megis

2010. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!