Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Elkezdte...

Mit csinálok rosszul? Elkezdtem fogyózni, hatalmas döntés volt de nem eszem gyors kaját. Mégis,150 ról kezdtem de nem fogytam 1 hónap alatt csak híztam egy kilót. Miért?

Figyelt kérdés

pedig nem olajjal sütök főzök hanem zsírral. úgy tudom hogy az egészséges és a paleósok is szeretik. disznó zsír és kacsa zsír.


ma pl sültkrumplit ebédeltem disznózsírban sütve és mellé 10 darab debreceni sült kolbászt. akinek ez nagyon soknak tűnik, annak felhívom a figyelmét hogy 151 kiló vagyok!!! nem 70!!!! ráadásul már nem eszem Mc donalds és egyéb gyorskajákat. gyümölcsöt is szoktam enni igaz nem magában, hanem gyümölcslevesben és lekvár formájában. nyersen nem bírom megenni mivel nem vagyok nyúl....


A kérdésem az lenne. mit csinálok rosszúl? igazán leszeretnék fogyni. nekem a teltkarcsu alak is megfelelne, szóval 100 kiló a cél, csak valahogy mennyen már le ez a zsír....


2015. aug. 13. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát mit csinálsz rosszul? az étkezést... ha ilyeneket eszel, és ekkora mennyiségben, akkor ne csodálkozz. én ilyeneket szoktam enni, ez volt ma az étkezésem:

reggeli: két szelet csirkemell sonka, abonettel, 10 dkg paradicsommal, 10dkg uborkával, 2.5 dl smoothie


Ebéd: zöldségleves, grillezett csirkemell zöldséges bulgurral (25dkg összesen)


vacsora:zöldsaláta, 5dkg sajttal, és 10 dkg grillezett hallal, joghurt öntettel


Mozgás: 1 óra lovaglás, fél óra úszás, 1 óra séta


Mivel neked hatalmas a súlytöbbleted, inkább csak sétálgass, lassú tempóban, lassan növelve a távot. egyél sovány húsokat, grillezve, nem zsírban sütve, ne egyél üres szénhidrátot, mint a sült krumpli. ha nagyon azt kívánod, nagyon keveset vágj gerezdekre, főzd meg kicsit, fűszerezd be és sütőpapíron süsd a sütőben, olaj nélkül. Ne egyél tésztákat, köreted nagy részét zöldségek tegyék ki. Ja és igyál sok folyadékot(vizet)

2015. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kamu.
2015. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Dagadék, 70 helyett 150 kg de abból 80kg zsír, azt nem kell etetni, az a célod, hogy eltűnjön, szóval tessék szépen 70 kilós embernyi adagokat enni...
2015. aug. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Drága! Fogyni csak akkor fogsz ha több energiát égetsz mint amennyit beviszel magadba.

A debreceni sült kolbászban 100 grammban 307 kalória van. Ebből 27 g zsír. Ha 10 kolbászt megettél akkor csak a kolbász 3070 kalória. Mellé még eszel disznózsírt, gondolom kenyeret, és sült krumplit ami 100 grammban 293 kalória van. Te napi szinten simán megeszel 4000 kalóriát ha nem többet. Ha fogyni akarsz akkor csökkentsd az ételek mennyiségét, vagyis egyél kevesebb kalóriát. Mondjuk kezdheted 2000 kalóriával.. Vagy 1500 kalóriával.. Na akkor tuti fogyni fogsz. Ja, és sportolj valamit.

2015. aug. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Vegyétek már észre az iróniát! :D
2015. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!