Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lehatékonyabban...

Hogyan tudnék lehatékonyabban fogyni 10-15 kilót? 178cm 95-97 kg (mikor mennyi). Szerintetek ehez a magassághoz kb mekkora súly jó? 24/f

Figyelt kérdés
Elsősorban étrend tanácsok érdekelnének, de a zsirégetők is szóbajöhetnek. A mozgás megvan viszonylag rendszeresen. Thai Boxolok évek óta heti 1-4 alkalommal (ahogy a munka engedi), fizikai munkát végzek (váltott műszakban). Előre is köszi!

2015. aug. 24. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
alapkérdés, mennyi a testzsírszázalékod?
2015. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem a súlyt kell nézni hanem a testzsírszázalékot!

Lehetsz te 60 kg is ha azt nagy részt zsír teszi ki!

Itt egy könyv az alapokról!

[link]

2015. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Szia! Először is, azt tudnod kell, hogy ha keményen sportolsz, a tested átformálódik, viszont a zsír alakul át izommá. És az izom nehezebb, mint a zsír. Jó tested lesz, de kilóra nem leszel kevesebb.

Másodszor, azért hízunk el, mert rengeteg méreganyag és gomba (pl candida) van bennünk. Én most méregtelenítek, aminek következménye, hogy fogyok. Július 7-én kezdtem és 9és fél kilónál tartok. Sok diétát kipróbáltam már... Most úgy érzem ez a nekem való. Rántott hús, sonka, húsok... ezeket ehetem(na ez a nekem való, nem a saláta rágcsálás :-) ), tejterméket, gyümölcsöt (a gyümölcscukor miatt) és egyéb cukrosat nem. Kenyeret pirítva, hogy az élesztőgombákat kiöljem a kenyérből (hiszen pont a gombáktól akarok szabadulni). Regenor a neve a kúrámnak. Ha érdekel, szívesen elmondom a tapasztalataimat. Nálunk már anyukám és testvérem is nekilátott.

2015. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

# 3

A zsír nem alakul át izommá! :D

2015. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! A testzsírszázalékom 27%.

És igen bármilyen módszer érdekel főleg ha az valakinek működött is!

2015. aug. 25. 15:49
 6/8 anonim válasza:
Én annyit tudnék tanácsolni, hogy építsd be a futást az edzéseid közé. Aerob fázisban a leghatékonyabb a zsírégetés, ez azt jelenti, hogy az optimális futási ritmusod megtalálva tudod égetni a zsírt, tehát úgy futsz, hogy nem kapkodod a levegőt, hanem ritmusosan lélegzel. Én így 105 kilóról mentem le 88-91 kilóra, amit azóta is tartok. Célszerű egy 40-50 perces idősávot tartani.
2015. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-ashoz egy megjegyzes,


bocsanat, h közbeszolok, de candida dietanal, amit termeszetgyogyasz iranyitasaval csinaltam, aki egyben orvos is, nem lehetett semmilyen elesztövel keszült kenyeret, etelt enni, piritottat sem. Igy ez nekem uj, h a piritas megöli a gombat, arrol nem beszelve, h a kenyernek csak a szele pirul meg, vagy?

(Kerdezönek sajn nincs okos tanacsom.)

2015. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Utálok futni és féltem a térdeimet is de megpróbálom. Szobabiciklim van az ér valamit?
2015. aug. 29. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!