Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma mennyi kalóriát vittem be...

Ma mennyi kalóriát vittem be a szervezetembe?

Figyelt kérdés

Kb.érdekelne.Seholsem találom.


Reggeli: egy müzlistál egy pohár tejjel

Ebéd: brokkoli krémleves,rizseshús 5-6 db céklával

Vacsi: 2db narancs,egy szendvics[sajttal,vajkrémmel,uborkával]


2010. márc. 10. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem táplálkozol egészségesen!Vacsira szendvics?!Gondolom fehér kenyérből...Atya ég!Fogyózol vagy hízókúrán vagy? :)
2010. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajna nincs más,mert menzán eszek szüleim estéig dolgoznak így nem bírok enni semmi norm-t.Egyébként fogyózom.
2010. márc. 10. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ajánlom ezt az oldalt: [link]

Sok élelmiszer kalóriatáblázatát megtalálod itt.

Sok sikert :)

2010. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


nézz körül itt:)

2010. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az előbb egy szelet pizzát ettem, mégsem haltam bele:D
2010. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hízókúrának azért nem nevezném a kérdező kajálását. De ha fogyózol, akkor így tökéletesítheted:

müzli: ne tejjel, hanem natúr joghurttal edd (sokkal táplálóbb, mégis egészségesebb és kevesebb kalóriát tartalmaz mint a tej)

ebéd: a rizseshús nem túl szerencsés amennyiben sertés- vagy marhahúsból készült

vacsi: a narancs oké, a szendviccsel úgy lehet mókolni, hogy semmit nem kensz a kenyérre, inkább teletömöd jó sok zöldséggel, pl. paradicsom, uborka, paprika, retek, erre teszel mondjuk feta-sajtot, mert az kevésbé hízlalós mint a hagyományos trappista sajt. Amúgy cseréld meg a reggelit és a vacsi egy részét, tehát a müzli menjen estére a naranccsal, a szendvics meg reggelire. Reggel érdemes a nehezebb kajákat enni, mert akkor még fullon pörög az anyagcsere.

2010. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!