Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El szeretném kezdeni a Harcoso...

El szeretném kezdeni a Harcosok Étrendjét, természetesen a könyvet is megvenném (175cm 135kg vagyok és le akarok fogyni, mivel nem az izomnövelés a célom így szerintem jó lesz ez fogyáshoz)?

Figyelt kérdés

Nappal be tudom tartani, hogy ne egyek sokan.

Mindig késő délután illetve este-éjjel jön rám a zabálhatnék. Úgyhogy talán ez a nekem való diéta.


Testépítő étkezés:

- Alapvetően jó, de rettenetesen sok fehérjét kell enni és a fehérje nagyon drága, tényleg 3-4 óránként enni kell, mert hozzá is szokik az ember. Nagyon nehéz teljesen tisztán enni, és kis félreevés is elég, hogy nem kívánt zsír legyen (könnyen vesz az ember magához szemetet, nehéz kontrollálni).


Harcosok étrendje:

- Alapvetően jónak tűnik, mert a legjobban alapból is az esti étkezést nyomom meg mindig, pár nap után hozzászokok a napközbeni éhséghez és jó ez a szabadság érzete, hogy nem kell folyton kajálni, nincs kontroll, korlátozás.



Jó lesz ez?

A könyvet is megvenném.


2015. aug. 25. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 3 éve csináltam. Előtte diétáztam, alig ettem, azt is 3-4 óránként. Megvettem, az volt a könyvboritón, lehet enni bármit. Nappal nem is ettem, este pedig ettem levest, másodikat, majd desszertet. Kezdetben keveset, majd elkezdett nőni az adag, volt hogy annyit ettem, már szinte hányni akartam. Persze el is kezdtem hízni tőle, tehát az annyit és azt eszel amit akarsz nem igaz, még ha csak napi egyszer is eszel. (Mondjuk ha jól tudom napközben is engedélyezett az evés, csak korlátozott [mit,mennyit]) Manapság napi 2x eszem kb, kora délután kevés húst, sok zöldséget, este tojást,túrót, zöldségeket,sajtot. Néha ha éves vagyok reggel is eszek. Ezzel tudok fogyni.


A zabálhatnék, azért jöhet rád mert napközben keveset eszel. Nem tudom este mit "zabálsz", gondolom nem zöldségeket.


Amit még csinálhatsz: Összeszűkited a gyomrod, az pár nap alatt meg van, majd eszel amikor éhes vagy, de sosem eszed túl magad, és minőségi kajákat eszel, ekkor is fogyni fogsz.


Ja és persze még ott a sport is.

2015. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A testépítős izén is agyaltam, de az havi 25000ft-30000ft lenen csak a fehérje, a vitaminok meg kiegészítők meg olyan 15000ft. Úgyhogy az nem pálya.
2015. aug. 25. 19:54
 3/7 A kérdező kommentje:

A 3-4 óránként ugyanaz a moslék nem jön be.

Zöldség, hús, rizs... nem az én világom.


Majd esetleg akkor ha már sovány vagyok és elkezdenék gyúrni, akkor lehet. De most nem.

2015. aug. 25. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:

HÁHÁHÁ az izomnövelés az nem olyan egyszerű dolog főleg neked aki spórolni akar a kaján.


Helytelen hozzáállás.!

"Majd esetleg akkor ha már sovány vagyok és elkezdenék gyúrni, akkor lehet. De most nem."


Nem akkor kell elkezdeni normálisan kajálni és gyúrni amikor lefogytál. Ébredj már fel az álmodból ember :D Pont ezzel a kettővel kell kezdeni hogy hatékonyan és szépen tudj fogyni. A szemét kajával edzés nélkül rengeteg izmot fogsz veszíteni a cél pedig az hogy minél kevesebbet veszíts a legtöbb zsírvesztés mellet. Hogy miért.? Mert az izom adja a formát a testnek a zsír egy képlékeny tartás nélküli anyag. Nézd csak meg azokat akik rosszul fogytak sokat, úgy lötyög rajtuk a bőr mint tehénen a gatya. Lehetsz te sovány magas testzsír %-al is de minek :D


Ez a másik.

"havi 25000ft-30000ft lenen csak a FEHÉRJE, a vitaminok meg kiegészítők meg olyan 15000ft. Úgyhogy az nem pálya."

ha csak fehérje porra gondolsz akkor az nincs 25-30 ezer 14.600-ból veszel 5kg tejsavót

[link]


100grammot nyugodtan becsaphatsz egy nap 1 hónapig bőven kitart. A másik 100-at meg tojásból és húsból tudod fedezni kell még zöldség meg egy kis CH és persze kemény súlyzós edzés hogy minél több izmot tudja megtartani. Az izom meg az agy a legnagyobb energia fogyasztó ha izmot veszítesz energia fogyasztót is veszítesz.

Vitamin: Mega Daily One Plus (120 kapszula) 2 hónapig elég 3740 forint. Nem kell más kiegészítő csak akarat. Azt megfigyeltem itt hogy a fogyni vágyók egy része mindent kitalál csak hogy elkerülje a melót :D elárulom nem lehet kikerülni, oda kell tedd magad mind a kajálásban és mind az edzésben és vért fogsz izzadni mire eléred az optimális súlyod.

Testépítő étkezés, életmód és hozzáállás az a nyerő kombináció túlsúlyban szenvedőknek.


[link]

2015. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en nem hiszem hogy neked ez sikerulne, nem rosszbol igazan, hanem mert mar most rossz a hozzaallasod..amugy ha egyszeruen etkeznel es mellette neki allnal sportolni akkor maris megindulna a fogyas
2015. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neked való, a leírásod alapján esélyes, egy próbát megér.


Viszont szerintem se jó a hozzáállásod. Továbbá nem egyféle jó étkezés van a testépítőknél is. Oké, van egy tipikus, de van, aki kevés evéssel és sok zsírral oldja meg :D S a fehérjeigény sem olyan óriási az embernél, plusz a kismillió drága kiegészítő sem annyira fontos... Fehérjepor élből nem kell, ha megoldod szilárd ételből s az nem annyira nehéz, főleg annak, aki mondjuk azt tapasztalja, hogy 1g/ttkg fehérjével sem veszt izmot (ha annyira nem fontos neked az izomnövelés, hanem első körben inkább a zsírvesztésre akarsz koncentrálni, no persze izmot nyilván nem sokat akarsz veszteni, akkor főleg lazábban állhatsz ehhez. de ez nagyban testalkatfüggő is). Én 1,5g/ttkg körül mozoghatok (izmom kevés van, ha ez számít), hol nettó, hol bruttó súlyra nézve, nálam olyan egetverő különbség nincs (a nettó számít, a hájnak nincs fehérjeigénye), na ehhez már nem ehetek húst és amúgyis figyelnem kell a fehérjére, mert túlszaladok :D Nagyon könnyű bevinni 2g/nettó testsúlykg fehérjét (jó, vegánoknak nehezebb, de náluk se annyira nehéz azért), annál több pedig keveseknek kell...


Ha a hús, zöldség, rizs probléma, akkor nem tudom, mi a csudán akarsz élni... Oké, van fantáziám s el tudok képzelni egyebeket, de a hús, zöldség, rizs teljesen normális étel, ha mindre fújsz, akkor nem lehet könnyű neked. Hacsak nem úgy érted, hogy nem akarod folyton ezeket enni, mert azt megértem, én sem akarnám.

2015. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jó az 1g fehérje/testsúly-kg is?

Mert csak fogyni szeretnék.

Szénhidrátból mennyi legyen és zöldségből?

2015. aug. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!