Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó fogyókúrás, zsíréget...

Valami jó fogyókúrás, zsírégető port (italt)? Akár olyat is, amivel helyettesíteni tudok egy étkezést! És ne legyen naon mű íze, hanem ami fincsi is! Kevés kalóriatartalommal, netán étvágycsökkentő.

Figyelt kérdés
,
2010. márc. 10. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

BioTech Ultra Loss Shake én 3honapja ezt kajálom vacsorára utána megyek edzeni sok rost van benne hogy úgy érezd hogy teli vagy , l-carnitine van benne a zsírégetéshez és 4dl tejbe kell elkeverni 20g port amibe 75kcal van


szénhidrát: 7.8

fehérje: 10,05

zsír:<1g

2010. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Az Biotech Ultra Loss Shake tényleg jó és nagyon finom.

Én is élek vele.


Nem vagyok szakértő, ezért kérdezem, hogy ez a 7,8% szénhidrát nem sok estére? Ez mennyi egyéb szénhidrátnak felel meg? Pl. szelet kenyérben számolva.

2010. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7,8GRAM nem százalék :)
2010. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

20g-ban 75kcal, a 4dl tejben meg majdnem 200... szuper, főleg estére, jó kis cukros zsíros tej...

Az L-carnitine meg semmit nem csinál magában, ha valaki rendesen diétázik és mozog, akkor kb. 2%-ban járul hozzá az eredményhez az L-carnitine.


Zsírégető por, meg ital nincs, zsírt égetni mozgással lehet, meg megfelelő diétával elért kalóriadeficittel.


Felesleges ilyeneket inni, mikor 4dl tejjel összesen kb. 300 kcal, ami főleg zsír meg szénhidrát a tejnek köszönhetően.

Ennyi kcal-t inkább meg kell enni 15dkg roston csirkemellből, és egy halom párolt zöldségből. Jobban telít, egészséges, nincs benne zsír, a szénhidrát elhanyagolható ha pl. brokkoliból származik, a fehérje tartalma meg jó magas ami diéta alatt ajánlott.


Egy dietetikus személyi edző

2010. márc. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

azért mondtam hogy edzés előtt iszom meg... én amúgy is vízbe keverem ,de úgy nem mindenki bírja meginni ....


Egy nem agyilag nyomorult

2010. márc. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amúgy is étkezés helyettesítőt keres
2010. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én 12:00 után és este, ha nagyon éhes vagyok, a turbó détás turmixot iszom. 12:00 előtt mindent megeszek, heti 2-3 alkalommal kondizok. Tehát: ne kizárólag porok segítségével akarj fogyni, mert szilárd étkezés fogyókúra alatt is kötelező, különben lelassul az anyagcseréd és a leadott kilóid dupláját szeded vissza majd. Nem beszélve, hogy a sport is segít zsírt égetni. Nekem így 5-6 hét alatt lement 6 kg.

24/L

2010. márc. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Olyat keresek,amivel minimum a vacsit helyettesíteni tudnám!!!
2010. márc. 12. 20:15
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

08.08. Helyes is, vízzel kell inni, tejjel a kislányok isszák.:) Bár én 4 kg power proteinnel rendelkezem, amit napi 3x iszok, reggeli és edzés utániba tolok még egy 40-50g darált zabpelyhet is. Így a tökéletes.:)

(amúgy nem diétázok, tömegelek)


kezdet voltam.

2010. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Viewty LC, picit talán drága, de nagyon hatásos!
2010. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!