Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ehez tartom magam akkor...

Ha ehez tartom magam akkor fogyok?

Figyelt kérdés
eddig összevissza ettem, 4 napja változtattam az étrendemen és többet is mozgok. Ki vontam az étrendemböl a fehérkenyeret és társait édességet cukrot sok zöldséget eszek viszont és valami hus félét mellé pl csirkemell csirke comb hal kevés rizs valamikor fehér rizst valamikor barnát szoval nagyban megváltoztattam az étrendemet igy tudok fogyni? nagy a suly feleslegem 96kg 177cm vagyok igy letudok fogyni? és kb mikorra látszodik a hatás? illetve szabadidőmben álltalába este szoktam sétálni kb 45-50 percet jövöhéttöl kondiba járok
2015. aug. 31. 14:57
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy? Ha ilyen 16-18, akkor egy 15 kilót simán fogyhatsz 2,5-3 hónap alatt, ha rendes étrended lesz, és tényleg minden nap sétálsz egy órát + kondiba jársz.
2015. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most töltöttem be a 19 et
2015. aug. 31. 15:06
 3/5 A kérdező kommentje:
meg most kezdődik a suli oda teljes kiörlésü kenyérböl készült szendvicset vinnék
2015. aug. 31. 15:10
 4/5 anonim válasza:
Fogyhatsz simán, csak kitartónak kell lenned. Sok sikert!
2015. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező egy hülyegyerek. Fogynia se kéne. Vagy olvasgassa el az 1000 ilyen kérdést, amit az imént 4 héttel ezelőtt tettek fel a nagynépek.
2015. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!