Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le? Rendszer...

Hogyan fogyhatnék le? Rendszeresen sportolok, de mégsem megy le a fölösleg.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

17 éves lány vagyok 56 kg. Ezt a súlyt szeretném levinni 50-52 kg körülire. Mindne nap megyek futni, általában 3-4 km-t, mivel nemrég óta futok. Nemsokára elkezdek edzőhöz is járni, mert majd szeretnék komolyabban is futni. De semmi ötletem nincs arra, hogy hogyan fogyhaték le. A suli utn nagymamámnál ebédelek. Szóval gondolhatjátok, ilyen "terülj asztal" szinten megy a dolog. :D Általában próbálok keveset enni, de még így is minden nap olyan 1500 kalóriát eszek. Reggelire zabpehely, tízóraira nem eszek, utána ebédelek, aztán még valami gyümölcs, vagy saláta ha éhes vagyok. De nem igazán jutok egyről a kettőre, ezért kérném a segítségeteket. :)



2015. szept. 5. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Az 1500 kalória tökéletes egy diéta alatt. Ennél kevesebb már egészségtelen lenne. A napi három étkezés helyett egyél 5-6 alkalommal kisebb adagokat, így nem lassul le az anyagcseréd. A cukros és lisztes dolgokat hagyd, az olajban sült dolgokat is kerüld. A gyümölcs tele van cukorral, az sem ajánlatos, valamint a tejtermékekkel is vigyázni kell a tejcukor miatt. Egyél zöldségeket, sovány húsokat, halat, tojást.

A futás jó dolog, de valami más sport is jól jönne mellé.

2015. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Az izom nehezebb, mint a háj.
2015. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, visszatérve kicsit az étrendre, ajánlom ezt a cikket: [link]

Megéri elolvasni, mert sokkal tisztább képet ad arról, hogyan is kell helyesen táplálkozni egy diéta alatt. És egyébként, a szálkásító étrend a legjobb a fogyáshoz. ;)

2015. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Tulajdonképpen mi is a jelentősége annak, hogy négy kilóval nehezebb vagy, mint szeretnéd?

Már bocs, a Tripitz csatahajót 200 tonnával építették nehezebbre, mint a tervekben szerepelt , német precizitással!

Ha naponta 3-4 kilométert séróból lefutsz, egészséggel, kondícióval nem lehet bajod. Akkor meg miért akarsz négy kilóval könyebb lenni? Hordjál világítós trikót meg lábpántot, akkor se ütnek el, nem kell, hogy csontzörgéssel hívd fel magadra a figyelmet.

A fogyókúrázás hülyeség. Aki edzett és egészséges, az úgyse kövér, nem kell a hamis barbiideált követni, a nádszálkisasszonyok nem szépek.

2015. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Az a baj, hogy nem magamra főzök, így bár a tésztát és ilyeneket kivonom, de sok dolog van amit nem tudok elkerülni. :) Büdős Nyúl, engem zavar az a szám amit a mérleg mutat. Lehet meg sem vog látszani az a pár kiló ha lemegy, de én már attól a tudattól jobban érezném magam a bőrömben, ha tudnám, hogy anniy a súlyom amennyi. :)
2015. szept. 5. 20:10
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2015. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
163 cm.
2015. szept. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!