Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok,175cm 75kg. Le...

13 éves vagyok,175cm 75kg. Le szeretnék fogyni. Ha van valami jó ötletetek vagy egy jó alkalmazás ami esetleg nektek is segített írjatok!? Köszi

Figyelt kérdés

#diéta #fogyókúra #fogyás #Hogyan fogyjak? #hogyan fogyjak le gyorsan és egyszerűen
2015. szept. 12. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Én azt javaslom, hogy ne fogyózz! 13 évesen már javában kezd a szervezeted "építkezni", így sok-sok tápanyagra lesz szükséged, amit, ha megvonsz akkor később beteges lehet, vagy életed végéig súlygondjaid lehetnek, esetleg hormon gondok.

Viszont azt nagyon tudom ajánlani, hogy nézd meg mit eszel. És mozogj!

A magasságodhoz képest nem vagy túlsúlyos, tehát ezt a tömeget tarthatod. Max kicsit több izmot felszedsz és akkor karcsúbbnak látszol.

2015. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Sportolj.
2015. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%
Ne egyél sok cukros, zsíros ételt.Nem azt mondom, h vondd meg magad mindentől, csak azt,h ne zabálj össze mindent, és étkezz egészségesen.Egyél sokszor keveseset, és étkezések előtt igyál meg 2 pohár vizet! Komolyan.
2015. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
73%
Ha fiú vagy, akkor most gyúrj, mert a felesleget izommá alakítod át. Hajrá!
2015. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de rájöttem arra,hogy jó vagyok úgy ,ahogy Isten teremtett,és nem szeretnék már lefogyni,mert megkedveltem a pocakom. :)
2015. dec. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!