Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyok akkor a mellem is...

Ha fogyok akkor a mellem is fogy. De mivel én még kamasz vagyok, ezért a fogyókúra árthat - e a mellem fejlődésében. Úgy értem, hogy ha fogyókúra után kicsi lesz a mellem ( ami még fejlődő állapotban van) akkor meg fog állni a fejlődésben?

Figyelt kérdés

köszönöm a válaszokat!


14/L, de a lány gondolom tudjátok :)



2015. szept. 18. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem árthat és nem is ajánlott a te korodban fogyókúrázni, mert még úgyis alakul a tested, nem baj ha nincs még nőies alakod, 14 évesen a legtöbb lánynak nincs még szép dereka, melle, majd 16 éves korodban fogyókúrázz, ha nagyon kell. Egyenlőre egészségesen táplálkozz és mozogj!
2015. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ.

De most egy kicsit kövérebb lettem.

A szüleim tanácsára egészségesebben fogok étkezni, és mozgok majd rendszeresen is.

2015. szept. 18. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:

A fogyókúra típusától függ. Ha esztelen koplalásba kezdesz (akár mennyiségileg, akár minőségileg), akkor nemcsak a melled áll meg a fejlődésben, hanem a teljes nemi fejlődésed, beleértve a méh és a petefészkek működését is, ami akár meddőséghez is vezethet.


De ha úgy fogysz, hogy áttérsz egészséges ételekre, és ezekből minden szükséges tápanyagot beviszel elegendő mennyiségben, és mellette sportolsz, akkor nemcsak hogy nem ártasz a testednek, de még jót is teszel vele, és a fejlődésed sem áll meg.

2015. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészségesebb életmód több mozgással - ez nem árthat, amíg nem eszel túl keveset vagy nem edzel ész nélkül :) Direkt jó, ezt kell csinálni, ha kövérebb az ember gyermekkorban, nem várni évekig.
2015. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Már anyukáméknak el mondtam, és ők is ezt tanácsolták amit ti. :) még egyszer köszönöm hogy normálisan válaszoltatok.

Nagyon féltem Gyakori Kérdésekre fek rakni kérdést, mert azt hittem majd leszólnak :)

2015. szept. 19. 09:02
 6/7 Scav ***** válasza:
Nem "fogyókúrázni kell". Egészséges kaja, sok sport. Sok zöldség, gyümölcs, sovány hús. Mozgás ezerrel. És ez nem egyszeri dolog, egész életen át. Ettől nem kicsi lesz a melled (lehet az lesz, de figyi: ) hanem párductestű vadmacska leszel. Dögleni fognak utánad a férfiak. Ennyi.
2015. szept. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de most csak magamnak szeretnék meg felelni, és nem azért szeretnék fogyni, hogy a fiúknak tetszek. :)
2015. okt. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!