Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik módszertől lehet...

Melyik módszertől lehet hatékonyabban fogyni?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja elkezdtem biciklizni, hogy fogyjak, mert zavart a túlsúlyom (14 éves vagyok). Mellette zabáltam, mint a disznó, mert "jóvanaz, ledógoztam". Fogytam rendesen, májusban a testzsírom 30%-os volt, augusztus közepén már csak 23-24... Nyár végén eszembe jutott, hogy mi lenne, ha kevesebbet, de néha bringáznék, viszont mellette kevesebbet és egészségesebb kajákat ennék, így szeptembertől minden hétköznap suliba 20-30 dkg csikremellet és rizst viszek. A több sport jobb módszer? Mert tanulás mellett nem nagyon lehet naponta elmenni 30 km-t bringázni, nekem ez így jobban tetszik, hogy hetente 1-szer elmegyek, max ha valamelyik nap többet eszek a kelleténél (mert számolom a kalóriákat) akkor elmegyek egyet bicózni. Nem arra kell gondolni, hogy koplalok vagy valami, csak nem zabálok össze-vissza. Esetleg tanácsok? Bármit elfogadok.

2015. szept. 19. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Kimész kétnaponta fél órát HIIT-elni a focipályára 20-30 percre és csá. Le van tudva :)
2015. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!