Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok 168 cm...

14 éves lány vagyok 168 cm 62kg! Mit mozogjak, mit egyek amivel hatásosan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 22:13
 1/5 anonim válasza:
Menj el futni!Ha nem bírod először nem kell sokat de fokozatosan növeld a sebbességet és az időtartamot!Emellett erősíts!És figyelj az étkezésedre.Az egészséges étrend is kell ahhoz hogy le tudj fogyni!
2015. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ahogy az elöttem levő is mondta monzigj sokat! Kevés zsír kevesebb édesség sok sok víz de kevés étel. Naponta 4-5ször egyél és keveset. Kis falatokat kapjál be és sokáig rágd. Addig amíg pépes nem lesz az étel a szádban. Ezeket én is a neten olvastam és azóta nem mértem magam de lehet hogy fogytam. Én is 14éves vagyok 165 cm és 61kg.
2015. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok. Sok sikert hozzá!!
2015. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. szept. 20. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyikre se hallgass, mindkettő segghülye guglihuszár.

1) túlsúllyal NEM szabad futni. Úgy tönkre vágod az izületeid, hogy csak na.

2) napi 4-5 evés? Gratulálok, hülye vagy. Háromszor egyél, fokozatosan egyre kevesebbet (már ha nem lassú az emésztésed), kerüld a cukrot és a kenyérféléket, egyél sok gyümit és zöldséget.

3) ha mindenképp mozogni akarsz, szerezzetek egy traktorgumit. Azt szépen lefekteted, és ugrálsz rajta, lábváltás stb. Csak óvatosan lépj le, mert könnyel megölöd a bokád, ha egy jó 10-15 perc ugrálás után csak úgy letoszod a kemény földre.

4) Egészségedre :)

2015. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!