Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Rosszul érzem...

Mit tegyek? Rosszul érzem magam a b römben, mer duci (szerintem dagadt) vagyok! Hogyan fogyhatnék gyorsan pár kilót?

Figyelt kérdés

#fogyás #duci vagyok
2015. szept. 27. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Rendszeresen sportolni, tornázni kell, illetve kajában is vissza kell fognod magad. Minél kevesebb feldolgozott kaját kell enned, szóval nincs több porleves, sem félkész mirelit cucc. Inkább zöldségek, saláták, gyümölcsök kellenek, húsokkal. Van aki a teljes cukormentességre törekszik, van aki édesítőkkel pótolja. Végül is ehetsz cukrot, csak okosan, és főleg reggel. Inkább többször egyél keveset, pl reggelire zabkása gyümölccsel, tízóraira uzsonnára jó abonett kenyér padlizsánkrémmel.

A kenyérféléket kerüld, vagy ha nem tudsz róluk lemondani akkor inkább teljeskiörlésűt válassz.

2015. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha rosszul érzed magad tôle, tegyél ellene! Kitartó fogyással és mozgással. Én szinte nulla mozgással, de radikális étrendváltoztatással 15 kgot fogytam gyerekszülés után.

Sok sikert és kitartást!

2015. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Esetleg még nézz szét a sport témakörben, sokan tesznek fel hasonló kérdést, és ott olyan válaszokat kapsz, amik nem csak divat-fogyókúrákról szólnak, hanem tényleg tartós eredményt hoznak :)
2015. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Végül is ehetsz cukrot, csak okosan, és főleg reggel." - A legnagyobb hülyeség. Reggel a legnagyobb a cukorérzékenység, ergo akkor tilos cukros lötyit inni meg túlcukrozott müzlikét enni.

Sport, anélkül felesleges neki állni az egész fogyás témának, erőétesd meg magad. Kaja terén minimál szénhidrát, fehér finomliszt kerülése, sovány húsok, zöldség fogyasztása, magas cukortartalmú gyümölcsök kerülése. A joghurt, zabpehely, teljes kiörlésű pékáru a barátunk reggel, reggeli után jöhet gyümölcs, egyebek, ebédre sovány hús, párolt rizs vagy zöldségek, hasonlók, este szintén kerülendő a cukros étel. Mellette minimum minen másnap 1-2 óra intenzív testmozgás.

2015. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is tisztázzuk, hány kg és milyen magas vagy!


Mivel sok lány testképzavaros, és már-már anorexia kinézetű, de még mindig kövérnek hiszi magát! Sajnos. :(


Egyébként lefogyni megfelelő étrenddel, kitartó és folyamatos mozgással lehetséges!

2015. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a fészen a profilképen nem rossz,de persze ki tudja mikor készült,azóta már lehet változott a helyzet.
2015. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fehér lisztből készült pékárukat és tésztaféléket, valamint mindenféle cukrot tegyél nyugodtan tiltólistára
2015. szept. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha ezt a sok hülyeséget megfogadod, utána jó szarul fogod érezni magad és kb. bezabálsz majd mindent és még ducibb leszel.
2015. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előttem írtakkal jórészt egyetértek, a reggeli cukorral nem, szintén az akkor rossz inzulinérzékenység miatt.

S volt ám ellentmondás némely hozzászólásban. A minimál szénhidráttal nem fér össze a rizs, zabkása, gyümölcs, de még a zöldségek se. De nem kell minimalizálni a szénhidrátot, én se teszem, még ketogén diétában sem, elég laza vagyok ott is, mert szeretem a zöldségeket, sőt, a gyümölcsöket is, szénhidrát pedig szinte mindenben van, a puszta zsírt tudom, amiben nincs s van sok állati termék, amiben szinte elhanyagolható. De nem mindenkinek kell még idáig sem elmenni. A sima szénhidrátszegény diéta azért sokunknak jó :) Nem muszáj mindenkinek így fogyni, de sokat tud segíteni, ha a tipikusan kevésbé laktató és nagyobb inzulinválaszú szénhidrátot mérsékeljük, főleg a gyorsakat.


Ha csak pár kilót kell fogynod, nem vagy duci. Ha az vagy, akkor pedig türelem, mert nem lesz gyors (bár kinek mi a gyors).

2015. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!