Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, szerintetek...

Fogyni szeretnék, szerintetek így lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves túlsúlyos fiú vagyok, sok időbe telt míg agyban is eldöntöttem, hogy fogyni akarok, elhatároztam, hogy napi fél órát fogok futni, (azt olvastam 3,5 óra az egészséges heti futás tartam), mellette rendszeresen(napi 5x), egészségesen étkeznék, sok gyümölcsöt és zöldséget ennék. Így letud fogyni viszonylag következő nyár elejéig 110 kilóról egy 16 éves gyerek kb. 85-90 kilóra?

2015. szept. 30. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
110 kilóval fél órát fogsz futni.? na ne viccelj. Gyalogolj csak napi 1 órát szép nyugodtan a gyümölcsöt meg felejtsd el. zöldség, hús, tojás, tiszta víz kevés tészta, kenyér és CH
2015. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az étrendedről nem sokat írtál, a sok zöldség és gyümölcs még nem sokat mond. Az első pedig jókat írt.

Ne fuss ekkora fölösleggel, nem egészséges.

2015. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Javítom magam. Ha nagyon magas vagy, akkor lehet, hogy nem egészségtelen a futás, nagy felesleggel a legtöbbünknek nem ajánlott a futás és az ugrálás. Főleg nőknek nem, de eleve a felegyenesedett homo sapiensnek kihívás a dolog, főleg egy laikusnak, aki nem tudja, miben, hol, hogyan fusson. Én se értek ám hozzá, soha nem futok, de nem sima ügy, azt tudom, bemelegítés, cipő, terep, ezek számítanak, a túlsúly pedig ront a helyzeten.
2015. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Futástól nem lesz jó izomzatod, max a lábadon, 5x enni meg hát nem tudom, én pl 2-3x eszem és keveset. Úgy inditanék, hogy összeszűkitem a gyomrom, pár napig szar utána már semmi.1300-1400 kcal környékére, ha nem is mozogsz is fogyni fogsz. Sok zöldség, hús, tojás, túró. Én amúgy inkább valami erő edzésre mennék le.
2015. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!