Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kezelik a betegséget, ami...

Ha kezelik a betegséget, ami miatt meghíztam, visszanyerem az eredeti alakomat?

Figyelt kérdés
Mielőtt meghíztam, lapos hasam, és viszonylag nagy melleim voltak. Sajnos a betegségemre jellemző a leginkább hasra hízás, így most a hasamhoz képest már nem nagyok a melleim (oda is híztam, de nem annyit mint hasra). Ha sikerül gyógyszerrel fogynom, akkor a mellem fog lefogyni, vagy a hasam, és ugyanazok lesznek-e az arányok mint régen?

2015. okt. 1. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ezt neked senki sem fogja tudni megmondani elore, valoszinuleg nem.
2015. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Hízni azért hízik egy ember mert több kalóriát fogyaszt, mint amire szüksége van... lehet, hogy egy betegség miatt csökken le a kalória igény, de ettől még nem a betegség miatt hízol, hanem attól, hogy több kalóriát fogyasztasz, mint amire szükséged van... és fogyni is csak akkor fogsz fogyni, ha megfordítod ezt a dolgot... lokális fogyás pedig nem létezik, nem irányítható, hogy ki honnan fogy...
2015. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
uhh, utolsó, ha nem értesz valamihez, ne szólj bele, gondolom inzulin rezisztenciáról és pajzsmirigy alulműködésről nem hallottál...
2015. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Akkor sem a levegotol hizik meg a delikvens.
2015. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
3# a szövegértelmezés távol áll tőled azt is megmondom...
2015. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
értem, mit írsz, de ha nem ismered egy betegség mechanizmusát, akkor ne írj ilyet..., ráadásul ne úgy, én magam is az egyiktől szenvedek
2015. okt. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Jó, akkor hidd, hogy a levegőtöl hízol...
2015. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ugyan olyan lesz, és az anyagcseréd szinte biztosan nem lesz ugyan olyan.

Ha jó testtel áldott meg a genetika, lehet mostantól neked is oda kell figyelned az egészséges életmódra.

2015. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a #3-as nyersen fogalmazott, de igaza van!

Ezeknél a betegségeknél az anyagcsere lelassul, így a szervezetnek lecsökken a kcal igénye, vagy pedig nem termel elég inzulint a szervezet, így nem birkózik meg a bevitt cukorral. Tehát a betegség úgymond közvetve okozza a hízást. Így ha valakinek a hormonháztartása gyógyszerekkel már rendben van, akkor sem fog automatikusan fogyni, csak ha megvan a kcal deficit.

2015. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs, #2-est akartam írni.
2015. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!