Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le szeretnék fogyni legalabb...

Le szeretnék fogyni legalabb 10kg. Hogy érhetném el?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok és 70 kg. 60 kg lenne a célom. Sajnos mostanaban mindent osszeesszek es nem tudom hogy kezdhetnem el az egezseges etrendet. Mit egyek reggelire ebedre vacsorara? edzésre jarok heti 2x 1,5 ora es szombatonkent edzoterembe is szeretnek jarni, es vasarnap usszni. De milyen gyakorlatokat tudtok ajanlani itthon ami combol es hasbol fogyaszt? Valamint szebb ,kerek feneket szeretnek. Ezt milyen gyakorlatokkal tudnam el érni? Valaszokat elore koszonom!:)
2015. okt. 3. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend.
2015. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Interneten rengeteg torna videó van azokat ajánlom.

Az étkezés pedig:

Ne egyél chipseket,csokikat,cukros szarokat.Ne igyál cukros üdítőket,energiaitalokat.Fontos a sok zöldség és gyümölcs fogyasztás.Igyál rengeteg folyadékot.Nekem még a cukrozatlan zöld tea is bevált.Heti 1kg fogyás az ideális.

2015. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!