Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetekez tobb mint 2000kcal?

Szerintetekez tobb mint 2000kcal?

Figyelt kérdés
Egy tal rakottkrumpli, 6 szelet sonka-sajt pizza, 1 felhocske puding, 3 gomboc fagyi, 2 alma, egy jol megrrakott melegszendvics(sonka, sajt, vaj, ketchup, hagyma, ubi), egy zacsko gumimaci
2015. okt. 9. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Van rá esély. Nem tudom, mekkora volt egy pizzaszelet és mi volt a rakott krumpliban (a krumpli igen szolid cucc, de a tojás, kolbász, tejföl, vaj az hozza a kalóriákat rendesen), s a tál sem mértékegység, nekem van pici, közepes, nagy és óriási tálam is, s nem tudok standard tálméretről.

A melegszendvics sem egyértelmű, rakhatsz rá különböző vastagságú és zsírtartalmú sajtot (bár nem nézem ki belőled a zsírszegény verziót, de ki tudja, mi volt otthon).


2000 kcal nem sok étel, könnyű elérni, a fentiekkel simán megy, csak ugye a mennyiségeket nem tudjuk...

2015. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem mind1 h hány szemét táp anyag forrásból van tök mind1 h 10kcal eszel gumi maciból vagy 100 at csak arányosan több lesz a zsir de ugyan ugy csak zsir lesz és ez a többi táp anyagra is igaz többé kevésbé

Amugy ki tudod számolni 1g szénhidrát vagy fehérje 4 kcal 1g zsir 9 kcal

És sose a kcal át számold a makro táp anyag számit abbol meg ugyis ki jönn majd a meg felelö kcal

2015. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Ez nincs 500 kcal.!
2015. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csak úgy mondom, hogy nem azért nézel ki rosszul mert kövér vagy, hanem mert a kukából eszel
2015. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 zsacsko gumi maci nem tom mennyi de szansos h több mint 500kcal
2015. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első voltam. Való igaz, ezek az ételek így nem jók. Bár egész normálisak lehetnek az átlagember számára, láttam már sokkal rosszabbat is. Van benne minden (ezt nem feltétlenül pozitívan írom, de részben úgy), épp csak zöldség nem sok.

Én is 2000 kcalt szoktam bevinni (néha kevesebbet, gyakran többet), csak teljesen más összetételben s szerintem jóval egészségesebben.

Amúgy egyre inkább arra hajlok, mennyiségek nélkül is, hogy ez sokkal több 2000-nél, de lehet, hogy csak magamból indulok ki... De kevés nem lehet.

2015. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan 3000-3500 kcal.
2015. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebből csak a gumicukor cca. 600 kcal, tàpèrtéke viszont nulla. Az étkezèsed teljesen rossz, ezek mind szemetek, tàpanyagèrtèk majdnem 0. Kb. 3000 kcal ez ìgy. De a legnagyobb gond hogy maga a gumicukor egy színtiszta mestersèges cukorbomba, a többi kaja meg szènhidràtban gazdag.
2015. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kémiailag kertiszék azt mondják
2015. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát, olyan 2500 kalória meglehet szerintem.
2015. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!