Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HA eddig nem sportoltam...

HA eddig nem sportoltam semmit, akkor ha most heti 3-4x edzek, annak lesz látszatja, az étkezéstől függetlenül?

Figyelt kérdés
Ha csak a sportot viszem be az éltembe, de az étrendemen nem változtatok, attól még meg fog látszani az alakomon?

2015. okt. 9. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit és mennyit sportolsz, meg ugye a genetika is befolyásolja. Szóval erre csak a kipróbálás adhat választ.
2015. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát jobb mint a semmi de Kajával lenne jó 70%kaja 30% edzés
2015. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kardiora gondolok.

Van pár plusz kiló a combomon, valamint rossz az állóképességem is.

2015. okt. 9. 21:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Állítólag a legnagyobb részt az étkezés teszi ki, úgyhogy ha nem változtatsz az étrenden, akkor nagy valószínűséggel kevésbé fogsz fogyni, vagy egyáltalán nem.


Javaslom, hogy felejtsd el az édességeket, a cukros üdítőket, a péksütiket, estére ne egyél szénhidrátot és kerüld a gyorséttermi kajákat.


Egyébként meg úgy tudsz csak fogyni, ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel a szervezetedbe!

2015. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Havi 1-2x eszek édességet, iszok üdítőket, péksütit sem eszek, gyorsétteremben is ilyen gyakorisággal eszek. Kb 1000-1300 kalóriát viszek be a szervezetembe, keveset eszek nagyon. Ha emellé mozgok 3-4x 1 órát/hét, akkor se fogyok?
2015. okt. 9. 22:16
 6/11 anonim ***** válasza:

a legfontosabb az állati fehérje, ha az nincs, akkor szarul nézel ki


nagyon kisarkítva kb ennyi, remélem ebből már sikerül felfogni

2015. okt. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Meg fog látszani bizony. A löttyedt részek feszesebbek lesznek, jobb lesz az állóképességed, és a teherbírásod. A mostani helyzet rosszabb biztosan nem lesz.

Példa: Anno én is csak ültem itthon, csok-süti, meg is híztam. Elkezdtem mozogni, terembe járni, és pár hónap alatt le is ment rólam 8 kg. Az akkori farmernadrágjaimat ma már nem tudom hordani, mert még 1 ember beférne mellém. :) Nem megterhelő lehajolni a cipőfűzőt bekötni, a lépcsőzéstől sem fulladok ki, és végre el tudok menni bringázni 50-60 km-t is. A kajára én sem figyelek, így nem vagyok egy kigyúrt félisten, de túlsúlyos sem vagyok, csak elégedett. :)


29F

2015. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Titusztitusz ***** válasza:
Ha elég intenzíven csinálod az adott sportot, akkor lesz bizony látszatja...Mégpedig az étkezéstöl függetlenül...
2015. okt. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meglátszik, de ahogy elöttem írták a kaja tényleg fontos.Ha lejársz terembe egyél sok csirkét, marhát, tojásfehérjét, hadd kapjanak elég tápanyagot az izmok is. Kerüld a magas glikémiás indexű ételeket,és szerintem pótold a vitaminokat és a nyomelemeket. Igyál sok vizet és aludj eleget.
2015. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az a 1300kcal az nagyon kevés én 1700at eszem és heti 3x van sulyzos edzésem amugy kb semmit nem mozgok még tesi orán se és nem hizok
2015. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!