Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogytatok le?...

Ti hogyan fogytatok le? Mennyiről mennyire? És én hogyan fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Milyen módszerekkel/diétával/mozgással értétek el, hogy lefogyjatok és meg is tartsátok? Szeretném én is leadni a felesleget, főleg combról, csípőről és popsiról, de csak annyira jutottam, hogy nem hízok, hanem már hónapok óta tartom a jelenlegi testsúlyom, ami azért jó, mert a nyár óta nőttem :D mivel jön a hűvösebb idő, így nincs nagy esélyem arra, hogy kint mozogjak. Sajnos nem találtam semmi sportcsapatot vagy hasonlót, ezért csak a heti öt testnevelés van, így az otthoni mozgás maradt. Tudnátok olyan videókat linkelni vagy edzéstervet adni, amit itthon megtudok valósítani és nálatok is bejött? ÉS hogy ne felejtsem el, még étkezéstervet is szeretnék, ha valakinek van :) semmilyen fogyasztószert nem próbáltam/próbálok ki!

15/L 61kg 172cm

ÉS -10 kilót szeretnék elérni :)



2015. okt. 10. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
172centihez 51kg túl kevés lenne, ha nem találod elég feszesnek magad, akkor inkább tornázz, s ne a mérleget figyeld.
2015. okt. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem lenne egyáltalán kevés :/ a combjaim összeérnem, ami elég hülyén néz ki, a derekam vastagabb és a hasam sem lapos. Ha nem is 10-et, akkor 6-ot mindenképp.
2015. okt. 10. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt h mennyi lesz az majd ugyis alakul mikor nézed a tükörbe

Én itthon edzek van gépem hozzá meg minden de neked elég 2 10 kg os kézi sulyzó ez 10000 ft + ha nagyon áldozol rá akkor 7-10000 között vannak rúdak is de az nem kell feltétlenül bár nagy elönyt jelent

Én az edzötermi edzést javaslom az az egyik leggyorsabban meglátszodó edzés

Viszont ami a nehezebb az a kaja csirke mell+rizs meg valami zöldség én brokkolit szoktam kb mindig enni hozzá nekem ez a kedvencem este meg 250g túró ez egy doboz

Reggel zabpehely vízbe nem tejbe és nem olyan izé gabona pehely hanem a lidlbe van az a két meg sárga zacsis pehely az kell meg cukros szarok az felejtös tej meg pia szintén cigi is

Ja és 94ről 75re mentem le és közben még izmosod is ugy h kb -20kg lett az eredmény fél év alatt

2015. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy valakinek összeérnek-e a combjai vagy sem, az genetika kérdése, nekem 168centihez 58kg-nál is csak combtőnél értek össze, míg ismerek olyan anorexiást, akinek látszott minden bordája, de akkor is összeért neki.
2015. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!