Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nők, miért fogyóztok ti mindig?

Nők, miért fogyóztok ti mindig?

Figyelt kérdés
A fiúk miatt? szex miatt?

2015. okt. 10. 17:13
 1/9 anonim válasza:
78%
Hogy jobban nézzünk ki. Ha jobban nézünk ki, jobban tetszünk a fiúknak. Ha jobban tetszünk a fiúknak, több lesz az önbizalmunk. Ha több lesz az önbizalmunk, mégjobban fogunk tetszeni a fiúknak. Ezért!
2015. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem fogyózok mindig, csak ha kövér vagyok, s meglátom, hogy hogyan lehet életmódváltással fogyni, akkor megragadom az esélyt.

Egészséges akarok lenni még sok évtizeden át, plusz a kinézet sem teljesen mellékes (ebben a saját véleményem messze a legfontosabb, nem érdekel, mások szerint milyen vagyok, ha egyszer én nem úgy gondolom). Ezért.

2015. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Azért, mert a hagyományos nevelés bűntudatot, undort ébreszt a kislányokban a testük iránt. A női test a bűnök forrásává válik számukra, hiszen a fedetlen, nőies részek felkelthetik valaki vágyát, őket pedig az emberek azon nyomban erkölcstelennek titulálják, holott nem tettek semmit, szimplán csak léteztek. Minél fiatalabb egy lány, annál ártatlanabb. Egy fiatal, éretlen lány teste pedig olyan, mint egy kisfiúé, abszolút semleges. Erre a semlegességre törekednek a nők, amikor piszkafává akarnak zsugorodni.


Másrészről azt is tanítják neki, hogy minden, ami élvezetes, az helytelen. Hogy a saját vágyaikat ne teljesítsék be. Ebből szintén eredhetnek evés- és szexuális zavarok, a kettő egyébként szorosan kapcsolódik is egymáshoz.

2015. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod az itteni kérdéseket, hamar megérted. Azért, mert olyan komoly gondok vannak a fejekben, hogy sosem sikerül, és az egész életük egy nagy fogyókúra, de átütő siker nélkül. Max ideig-óráig hoz megoldást. Nyilván lefogyni azért akarnak, mert kövérek, vagy testképzavaruk van. De mivel sem a diéta alapvető szabályaival, sem az emberi test működésével nincsenek tisztában, már akkor halálra van ítélve a dolog, mikor elkezdik.
2015. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3: Ilyeneket sokszor olvastam könyvekben, bár sosem tudom, ki és hol tanít ilyeneket. Nekem ez simán kimaradt, amúgyis önfejű tőrölmetszett hedonista vagyok :D Nekem a munkánál is alap az élvezet...

S nagyon tudom sajnálni azt, akit valami buta elvárás megnyomorít e téren.

2015. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pl. a vallási vezetők tanítanak ilyet. Az ősmagyarok társadalma kifejezetten nőközpontú volt, aztán a kereszténység felvétele mindent megváltoztatott. Margitot pl. az önsanyargatás, önostorozás és saját maga éheztetése miatt szentté avatták. Mi baja volt annak a szegény lánynak, hogy úgy érezte, ezt kell tennie magával? Az anorexiásokat amúgy manapság is csodálják az eltökéltségük miatt az emberek, akkor is, ha egyébként viszolyognak attól a soványságtól. Ezért is bálványozzák a mindig csont és bőr modelleket, ezért téma, hogy ki mennyit fogyott vagy hízott a "sztárvilágban". Más nők is ennyire céltudatosak akarnak lenni, illetve magukénak akarják tudni azokat az "értékeket", azt az önuralmat, amit a soványság üzen, így ők is ész nélkül kezdenek úgynevezett tisztítókúrákba, ártalmas fogyókúrákba, ahelyett, hogy csak követnék a szervezetük jelzéseit.


Minek fogyózna az ember a szex miatt? Főleg egy nő. A férfiaknak, ha szexről van szó, általában vagy édes mindegy, hogy hogy néz ki az aktuális partner, amennyiben nem extrém esetről van szó, persze, vagy direkt a változatosságra hajtanak. Egyetlen nő viszont nem tud egy nap alatt 10 kilót fogyni vagy hízni, melleket, hajat növeszteni, fehérből ázsiaivá vagy feketévé lenni. Nekik tehát képtelenség megfelelni, lehetetlen egy férfit csak a testeddel megfogni, butaság is ezzel próbálkozni. Amúgy is, nem a férfinak kellene tepernie, ha már úgyis a beidegződéseknél tartunk? :)

2015. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a mindig nálam nem helytálló,- de például nyárra azért 58kg -körülire fogyok és szálkásítok,ilyenkor meg vagyok 64-65kg és csak arra figyelek,hogy ne legyek ennél több. A férjem szereti ezt,mert nyáron csinosnak mondható vagyok,ilyenkor meg nagyok a melleim, nem is nézelődik más nő után-pedig nem vagyok féltékeny típus.....
2015. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Azért fogyózunk, mert ha nem csináljuk, akkor ránk kiabálják, hogy kövérek és undorítóak vagyunk. Bár nekem mindig az jár a fejemben, hogy 68 kilósan is kövérebb vagyok, mint az átlag; de akkor mi van a 90 meg 110 kilóval? És mi van a jól megtermett férfiakkal? Mert nekem személy szerint semmi gondom velük, ugyanolyan férfiasak, mit egy kigyúrt állat vagy egy vézna srác. És nagyon fáj, amikor látod az undort mások szemében. Ha meg szereted magad kövéren, akkor igénytelen vagy. Legalábbis ezt tartják rólad.

És meg kell próbálnunk nem kettészakadni, mert egyrészt azt sugározzák felénk, hogy nők vagyunk, szeressük a testünket, másrészt ezt csak akkor tehetjük, ha izmosak és karcsúk vagyunk.

Előre elnézést kérek, ha nem így van.

2015. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: Ugyan, ki izmos? A népszerű szexbombának tartott nőknek is olyan kis ványadt karjuk van. Akadnak izmosak, persze, de nagyon kevesen. Mondjuk az nem baj, hogy nem várják el tőlük.

De bármilyen buta elvárások is vannak, nem muszáj engednünk nekik. Oké, számít, hogy hogyan néznek ránk (bár nekem ugyan nem sokat, de biztos űrlény vagyok), de azért van, aki túlságosan annak rabja, hogy más mit gondol... Ami szomorú.

2015. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!