Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma tulzásba vittem a nasizást...

Ma tulzásba vittem a nasizást mégis kalóriadeficitben vagyok, ez bezavarhat a fogyásban? Stagnálhatok töle?

Figyelt kérdés

173 cm 65kg 24éves anyuka vagyok.Kislànyom ma bölcsiben van én meg nagyban tanultam ( elkezdtem az autosulit)

Nagyon megkivantam pàrom csokikrémjét (nem eszem semmit amiben cukor vagy liszt van,de ha nagyon megkivànom megeszek 1-2 kisebb és nem annyira kalóriadús édességet,úgy hogy még deficitben legyek.Pàrom mindig tele van pudingokkal és csokihabbal :) ) Elöször 2 csokihab csuszott le majd meg 2 aztàn 4 puding meg meg 2-2 csokihab es puding (tudom nagyon sok,szégyenlem is magam) Nem 100grammosak a csokihab 60 a puding 70.Hozzáteszem reggel egy eröteljeset szobabicóztam az adataimmal ugy jelezte ki hogy 650 kcalt égettem el de én csak 500at szoktam beírni (kalóriabázist hasznàlom,az ételeket meg pontosan grammra beírom).Szóval még a nem megevett vacsival 1970kcal a mai keretem -500 elégetett kcal,szóval még deficitben vagyok viszont a ch 200g lett,az nekem már kicsit sok.Naaaagyon ritkán ha becsúszik ilyen nap (tudom,h nem hízok töle) de ronthat akármiben is a helyzeten? Köszi és bocsi ha hosszúra sikeredett


2015. okt. 14. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
rendesen be zavarhat bár nem nagyon értem a te sulyoddal minek fogyni
2015. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert van még kb 3-4kg zsír amit le szeretnék fogyni
2015. okt. 14. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a tapasztalataim alapján semmi sem kavar be, csak a kalória számít. Ugyanez van a párom esetében.

Viszont van, aki kevesebbet alszik vagy eritritet eszik, stresszel vagy bármi és máris nem fogy úgy...


De mit agyalsz ezen? Megkívántad, megetted, ez van. Nyilván igyekezz minimalizálni az ilyen eseteket, nem elsősorban a fogyás, hanem az egészséged miatt.


S ha ma nem lenne deficited, akkor mi van? Ma nem fogynál, de holnap új nap jön, csak ne egyél csokihabot :) Vagy egyél, végülis ki vagyok én, hogy megmondom, de ha nem passzol a saját szabályaidba, akkor ne.

Csokis édességet simán ehetsz cukor és liszt nélkül is.

2015. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktam magamnak cukor és lisztmentes édességelet csinálni,bár elég ritkán,megvagyok édesség nélkül egy ideig utànna meg van hogy megkivánom de ilyen mint a mai nem mindennapi dolog :)de viszont van naaaagy ritkàn h megtörténik ilyen is,vagy pl a pàrommal kettesben egy éttermi vacsi ezért nem fogok depibe esni de azért most még szeretek déficitben maradni,egyenlöre jobb az ugy nekem :)
2015. okt. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!